Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-30%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac FOXTROT HILDING 80x200 piankowy – OUTLET

1 229,00 zł 860,30 zł

Materac Foxtrot Hilding z wypełnieniem z pianki wysokoelastycznej. Materac w rozmiarze 80x200.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac FOXTROT HILDING 80x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 80x200, Pokrowiec: Italiano 1 860,30
1 229,00

Materac Foxtrot Hilding to model zbudowany na bazie jednolitego bloku pianki wysokoelastycznej, której gęstość wynosi 40 kg/m3. Ten innowacyjny materiał odznacza się wyjątkowymi parametrami – jego elastyczność i sprężystość gwarantuje stabilne podparcie, niezależnie od przyjmowanej przez użytkownika pozycji snu. Perforowane nacięcia na wierzchniej warstwie nie tylko wyznaczają poszczególne strefy twardości, ale dodatkowo wspomagają przepływ powietrza przez wkład materaca. Model Foxtrot zaprojektowany jest z myślą o osobach o wadze przekraczającej 80 kg, gdyż zastosowana do jego budowy pianka wysokoelastyczna jest odporna na odkształcenia pod wypływem wysokich obciążeń.
UWAGA! Materac rozrolowany w stanie idealnym, zapakowany w stretch. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 19 CM
Materac Foxtrot Hilding
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż