Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-30%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac ZORBA HILDING 80x200 kieszeniowy – OUTLET

739,00 zł 517,30 zł

Wysokiej jakości materac Zorba Hilding w zdejmowanym pokrowcu. Materac w rozmiarze 80x200.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac ZORBA HILDING 80x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 80x200 1 517,30
739,00

Materac Zorba to model oferujący prawidłowe podparcie kręgosłupa, uzyskane dzięki wykorzystaniu wkładu ze sprężyn kieszeniowych. Ich podzielona na siedem stref twardości konstrukcja ma zdolność selektywnego działania – każdy jej element reaguje indywidualnie, dlatego drgania powstające na jednej stronie materaca nie przenoszą się na drugą. Dzięki temu model Zorba będzie idealnym rozwiązaniem dla par korzystających wspólnie z materaca. Miękkości i sprężystości nadaje produktowi zestawienie pianki lateksowej i Flexifoam, gwarantujące najlepsze dopasowanie do kształtów ciała. Kolejnym atutem materaca jest fakt, że nie gromadzi on kurzu, co zapobiega namnażaniu się roztoczy i bakterii.
UWAGA! Materac rozrolowany, w stanie idealnym. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Materac Zorba Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż