• Wyprzedaż!
Outlet
HILDING
Rehabilitacyjny

Materac SALSA HILDING 180x200 piankowy – OUTLET

2 939,00 zł 1 910,35 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 910,35 zł

Materac piankowy Salsa Hilding w pokrowcu Velvet. Rozmiar materaca: 180x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Salsa został zaprojektowany z użyciem profilowanej pianki Flexifoam oraz pianki termoelastycznej Visco. Flexifoam odpowiada za zapewnienie materacowi odpowiedniej sztywności, a jego struktura podzielona jest na 7 stref twardości, co przekłada się na różne poziomy wsparcia dla poszczególnych części ciała. Dzięki temu rozwiązaniu, materac wspomaga utrzymanie właściwej postawy podczas snu. Pianka Visco, stanowiąca wierzchnią warstwę, reaguje na ciepło i nacisk ciała, mięknąc i idealnie dopasowując się do jego kształtów, co zapewnia komfortowe podparcie. Materac Salsa doskonale wspomaga regenerację podczas nocnego wypoczynku. W zestawie higieniczny pokrowiec Velvet, który można prać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, nieoryginalnie spakowany na płasko w nieoryginalne opakowanie. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 35%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Salsa Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
HILDING
Rehabilitacyjny