Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-40%
Wyprzedaż
CUREM

Materac .LOG CUREM 80x200 piankowy – OUTLET

4 079,00 zł 2 447,40 zł

Innowacyjny materac .Log Curem w rozmiarze 80x200.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac .LOG CUREM 80x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 80x200 1 2 447,40
4 079,00

Materac .Log Curem to wyjątkowe połączenie trzech materiałów, których zestawienie pozwoliło uzyskać optymalny komfort snu. Za precyzyjne wsparcie nóg, ramion i pleców odpowiada hybrydowa pianka Fusion, której struktura wyznacza siedem stref twardości, dopasowanych do nacisku pochodzącego od poszczególnych części ciała. Następna warstwa powstała z antyalergicznej pianki Visco, która elastycznie dopasowuje się do kształtów wypoczywającej osoby. Ostatnim poziom stworzono na bazie pianki Serene, rozprowadzającej ciepło wydzielane przez ludzkie ciało w trakcie snu. Całość pokryta jest wyjątkowym pokrowcem Zeo Case, który zawiera naturalne minerały o właściwościach antybakteryjnych.
UWAGA! Materac nowy, uszkodzone opakowanie zewnętrzne (folia i karton). Na produkt nałożony został rabat w wysokości 40%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Materac .log Curem
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
CUREM