Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-15%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Rehabilitacyjny
Nowość

Materac FANDANGO HILDING 180x200 kieszeniowy – OUTLET

1 329,00 zł 1 129,65 zł

Materac Fandango marki Hilding w rozmiarze 180x200 i pokrowcu Velvet.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac FANDANGO HILDING 180x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 180x200, Pokrowiec: Velvet 1 1 129,65
1 329,00

Materac Fandango Hilding to produkt przygotowany z myślą o osobach o wysokiej wadze ciała, będzie również doceniany przez klientów preferujących sen na twardym podłożu. Za wyjątkowo stabilne podparcie oferowane przez ten model odpowiada przewiewna mata z kokosa. Została ona ułożona na rdzeniu ze sprężyn kieszeniowych, które oferują aż siedem stref twardości. Wierzchnią warstwę materaca pokrywa pianka Flexifoam, której sprężysta struktura podtrzymuje kręgosłup w najbardziej naturalnym ułożeniu. Model Fandango posiada status wyrobu medycznego, który przyznano na podstawie szczegółowych badań potwierdzających wyjątkowe właściwości zdrowotne produktu.
UWAGA! Materac rozrolowany, w stanie idealnym z nowym pokrowcem Velvet. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 15%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 19,5 CM
Materac Fandango Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Rehabilitacyjny
Nowość