Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-35%
Wyprzedaż
PAN MATERAC
Nowość

Materac TEMPO PAN MATERAC 180x200 piankowy – OUTLET

5 071,00 zł 3 296,15 zł

Wysokiej jakości materac Tempo marki Pan Materac w rozmiarze 180x200.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac TEMPO PAN MATERAC 180x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 180x200 1 3 296,15
5 071,00

Materac Tempo to najnowsza propozycja z oryginalnej kolekcji Pan Materac. Model ten zaprojektowano z najwyższą starannością, aby odpowiedzieć na potrzeby klientów przykładających szczególną uwagę do wygody w swojej sypialni. Wkład materaca powstał z kilku warstw materiałów, współpracujących ze sobą w celu osiągnięcia najlepszych efektów. Podstawę produktu stanowią sprężyste pianki HR gwarantujące sztywność i stabilność konstrukcji, a wierzchnią warstwę pokryto termoelastyczną pianką Visco. Jej zaletą jest możliwość zmiany kształtu w zależności od temperatury ciała leżącej na materacu osoby, co pozwala najlepiej dostosować się do wszystkich krzywizn kręgosłupa.
UWAGA! Materac rozrolowany, w stanie bardzo dobrym w oryginalnej folii z lekko podartym pokrowcem. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 35%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22,5 CM
Materac Tempo Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
PAN MATERAC
Nowość