Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-40%
Wyprzedaż
PAN MATERAC
Nowość

Materac TEMPO PAN MATERAC 140x200 piankowy – OUTLET

3 856,00 zł 2 313,60 zł

Wysokiej jakości materac Tempo marki Pan Materac w rozmiarze 140x200.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac TEMPO PAN MATERAC 140x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 140x200 1 2 313,60
3 856,00

Materac Tempo to najnowsza propozycja z oryginalnej kolekcji Pan Materac. Model ten zaprojektowano z najwyższą starannością, aby odpowiedzieć na potrzeby klientów przykładających szczególną uwagę do wygody w swojej sypialni. Wkład materaca powstał z kilku warstw materiałów, współpracujących ze sobą w celu osiągnięcia najlepszych efektów. Podstawę produktu stanowią sprężyste pianki HR gwarantujące sztywność i stabilność konstrukcji, a wierzchnią warstwę pokryto termoelastyczną pianką Visco. Jej zaletą jest możliwość zmiany kształtu w zależności od temperatury ciała leżącej na materacu osoby, co pozwala najlepiej dostosować się do wszystkich krzywizn kręgosłupa.
UWAGA! Materac w rolce, w jednym miejscu pęknięta folia i pokrowiec. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 40%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22,5 CM
Materac Tempo Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
PAN MATERAC
Nowość