Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-20%
Wyprzedaż
SEMBELLA

Materac GELTEX QUANTUM STAR SEMBELLA 160x200 piankowy – OUTLET

4 769,00 zł 3 815,20 zł

Piankowy materac Geltex Quantum Star w rozmiarze 160x200.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac GELTEX QUANTUM STAR SEMBELLA 160x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 160x200 1 3 815,20
4 769,00

Materac Geltex Quantum Star to propozycja przygotowana przez doświadczonych projektantów marki Sambella. Wkład produktu łączy w sobie dwie warstwy innowacyjnego materiału, jakim jest hybrydowa pianka Geltex. Posiada ona odporną na wilgoć i ciepło strukturę, a także odznacza się wytrzymałością na podwyższony nacisk. Materac podzielony został na siedem stref twardości, które utrzymują naturalną krzywiznę anatomiczną kręgosłupa. Zdrowe ułożenie ciała gwarantuje rozluźnienie mięśni, co jest niezwykle ważne podczas snu. Odpowiednią wentylację materaca uzyskano dzięki unikalnej budowie wkładu, a dodatkową świeżość zapewnia wpleciona w tkaninę pokrowca siatka Air Wave.
UWAGA! Materac z ekspozycji z dwoma odbarwieniami na boku I trzema w górnej części materaca. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 20%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Geltex Quantum Star Sembella
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
SEMBELLA