Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-40%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac FLAMENCO HILDING 80x200 kieszeniowy – OUTLET

1 409,00 zł 845,40 zł

Dwustronny materac Flamenco Hilding z pianką wysokoelastyczą i lateksem. Materac w pokrowcu Velvet.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac FLAMENCO HILDING 80x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 80x200, Pokrowiec: Velvet 1 845,40
1 409,00

Materac Flamenco to idealna propozycja dla osób, które preferują materace sprężynowe. Wkład materaca Flamenco opiera się na gęsto rozmieszczonych sprężynach Multipocket, które reagują na nacisk ze strony użytkownika, zapewniając doskonałe podparcie ciała na całej długości. Sprężyny obustronnie obłożone zostały pianką wysokoelastyczną i lateksem. Są to materiał o wysokiej przewiewności, dzięki czemu w obrębie materaca zachowana zostaje odpowiednia wentylacja, która wpływa na higieniczność i dłuższą żywotność produktu. Do materaca dołączony został pokrowiec Velvet.
UWAGA! Materac rozrolowany, używany, drobne zmechacenia pokrowca i widoczne 3 plamki. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 40%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Flamenco Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż