Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-35%
Wyprzedaż
PAN MATERAC
Nowość

Materac SELECT MASSAGE PAN MATERAC 160x200 piankowy – OUTLET

2 965,00 zł 1 927,25 zł

Piankowy materac Select Massage z wkładkami termoelastycznymi w okolicach barków. Materac w rozmiarze 160x200.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac SELECT MASSAGE PAN MATERAC 160x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 160x200 1 1 927,25
2 965,00

W materacu Select Massage zastosowano połączenie dwóch warstw pianki wysokoelastycznej. Twardsza w kolorze zielonym, dzięki specjalnym nacięciom, daje wrażenie delikatnego masażu podczas użytkowania produktu. Zapewnia stabilne podparcie dla ciała i jest odporna na deformacje. Drugi materiał o mniejszej gęstości jest miękki i zapewnia wysoki komfort wypoczynku. W materacu znajdują się dodatkowo wkładki wykonane z pianki termoelastycznej. Ulokowanie ich w rejonie barkowym wpływa na właściwe ułożenie kręgosłupa podczas snu. Całość umieszczono w zdejmowanym pokrowcu.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobry, pokrowiec po praniu, jedna widoczna dziurka na pokrowcu. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 35%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Materac Select Massage Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
PAN MATERAC
Nowość