Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-35%
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac ORIGINAL MULTI PAN MATERAC 180x200 kieszeniowo-piankowy – OUTLET

2 579,00 zł 1 676,35 zł

Materac Original Multi z wkładem kieszeniowym uzupełniony dwiema warstwami pianek.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac ORIGINAL MULTI PAN MATERAC 180x200 kieszeniowo-piankowy – OUTLET Rozmiar: 180x200, Pokrowiec: Medicott Silver 7 1 676,35
2 579,00

Wypełnienie materaca Original Multi tworzy formatka kieszeniowa typu MultiPocket. Znajdujące się w niej sprężyny są oddzielone od siebie materiałowymi przegrodami, dzięki czemu uginają się tylko w miejscach nacisku. Powierzchnia podzielona jest na strefy o różnej twardości, co pozwala na utrzymywanie kręgosłupa we właściwej płaszczyźnie przez całą noc. Materac może być używany obustronnie. Warstwa z pianki wysokoelastycznej amortyzuje pracę sprężyn, a lateks nadaje produktowi wysokich walorów higieniczności. Przez wypełnienie swobodnie przepływa powietrze. Materac posiada zdejmowany pokrowiec Medicott Silver. Wysokość: ok. 22 cm.
UWAGA! Materac nowy, w stanie idealnym. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 35%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Original Multi Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
PAN MATERAC