Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-25%
Wyprzedaż
MATERASSO

Materac TERMOPUR COMFORT H2 MATERASSO 160x200 piankowy – OUTLET

2 325,00 zł 1 743,75 zł

Materac piankowy Termopur Comfort z powierzchnią spania o twardości H2. Materac w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Twardość:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac TERMOPUR COMFORT H2 MATERASSO 160x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 160x200, Twardość: H2 1 1 743,75
2 325,00

Materac Termopur Comfort to piankowy model o właściwościach zdrowotnych. Wkład materaca bowiem tworzą innowacyjne pianki. Nightfly odpowiada za stabilność i odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz produktu. Materiał zapewnia także najwyższy poziom komfortu podczas snu czy odpoczynku. Dzięki wykorzystaniu pianki termoelastycznej, jako warstwy wierzchniej, materac doskonale dopasowuje się do naturalnych krzywizn ciała, zapewniając odpowiednie podparcie. Materac o poziomie twardości H2.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, rozrolowany, w zastępczej folii. Na materac nałożony został rabat w wysokości 25%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 19 CM
Materac Termopur Comfort Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
MATERASSO