Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-12%
Wyprzedaż
JANPOL
Nowość

Materac DELIA JANPOL 140x200 kieszeniowy – OUTLET

1 293,00 zł 1 137,84 zł

Uniwersalny materac Delia ze stronami o zróżnicowanym stopniu twardości. Dostępny w pokrowcu Silver Protect.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac DELIA JANPOL 140x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 140x200, Pokrowiec: Silver Protect 1 1 137,84
1 293,00

Materac Delia od producenta Janpol to klasyczny materac z wkładem sprężynowym oraz pianką poliuretanową. W celu utwardzenia jednej ze stron materaca zastosowano specjalną wkładkę z włókna kokosowego, dzięki czemu materac Delia wyróżnia się dwiema powierzchniami o zróżnicowanej twardości. Jest to model zapewniający doskonałe punktowe podparcie ciała, które jest efektem indywidualnej pracy sprężyn w zależności od stopnia nacisku. Ciało podparte jest stabilnie na całej długości. Materac Delia dostępny jest w wytrzymałym i odpornym na rozciąganie pokrowcu Silver Protect.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, pokrowiec po praniu. Na materac nałożony został rabat w wysokości 12%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Materac Delia Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
JANPOL
Nowość