Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-60%
Wyprzedaż
PAN MATERAC
Black Week

Materac SELECT MASSAGE PAN MATERAC 140x200 piankowy – OUTLET

2 890,00 zł 1 156,00 zł

Materac piankowy Select Massage w pokrowcu Merced. Wymiary: 140x200.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac SELECT MASSAGE PAN MATERAC 140x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 140x200, Pokrowiec: Merced 7 1 156,00
2 890,00

W materacu Select Massage zastosowano połączenie dwóch warstw pianki wysokoelastycznej. Twardsza, w kolorze zielonym, dzięki specjalnym nacięciom, daje wrażenie delikatnego masażu podczas użytkowania produktu. Zapewnia także stabilne podparcie dla ciała oraz jest odporna na deformacje. Drugi materiał, o mniejszej gęstości, jest miękki i w rezultacie dba o wysoki poziom komfortu odpoczynku. W materacu znajdują się dodatkowo wkładki wykonane z pianki termoelastycznej. Ulokowanie ich w rejonie barkowym wpływa na właściwe ułożenie kręgosłupa podczas snu. Całość umieszczono w pokrowcu Merced.
UWAGA! Materac nowy, oryginalnie spakowany. Dawna wersja. Na materac został nałożony rabat w wysokości 60%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Materac Select Massage Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
PAN MATERAC
Black Week