Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-30%
Wyprzedaż
SEMBELLA

Materac HYBRID BIO SEMBELLA 160x200 hybrydowy – OUTLET

1 637,00 zł 1 145,90 zł

Materac Hybrid Bio z wkładem sprężynowym oraz ekologiczną pianką Bio. Dostępny w pokrowcu Aloe Vera.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac HYBRID BIO SEMBELLA 160x200 hybrydowy – OUTLET Rozmiar: 160x200 1 1 145,90
1 637,00

Hybrid Bio od producenta Sembella to wysokiej jakości materac, w którym wykorzystano innowacyjne materiały, dzięki którym sen jest zdrowy i odprężający. Podstawę materace stanowią sprężyny kieszeniowe o gęstości 266 szt/m2. Każda ze sprężyn umieszczona została w osobnej kieszeni, dzięki czemu działają one indywidualnie, uginając się tylko w miejscach zwiększonego nacisku. Pianka Bio umieszczona po jednej ze stron, charakteryzuje się podwyższoną elastycznością, dzięki czemu zapewnia stabilne podparcie kręgosłupa podczas snu. Materac dostępny jest w pokrowcu Aloe Vera, którego tkanina nasączona została ekstraktem z aloesu. Przewiewna dzianina zapewnia stały dostęp świeżego powietrza do wnętrza materaca, dzięki czemu zachowane zostaje czyste i suche środowisko snu.
UWAGA! Materac nowy, w stanie idealnym. Materac dostępny z rabatem 30%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 CM
Materac Hybrid Bio
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
SEMBELLA