Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-30%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Rehabilitacyjny

Materac SALSA HILDING 90x200 piankowy – OUTLET

1 579,00 zł 1 105,30 zł

Materac piankowy Salsa Hilding w zdejmowanym pokrowcu Velvet. Materac w rozmiarze: 90x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac SALSA HILDING 90x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 90x200, Pokrowiec: Velvet 1 1 105,30
1 579,00

Materac Salsa to piankowy model o właściwościach zdrowotnych. We wkładzie materaca wykorzystano dwie jakościowe pianki. Podstawę stanowi wysokoelastyczna pianka, która dzięki specjalnemu wyprofilowaniu tworzy aż siedem stref o zróżnicowanej twardości. Takie rozwiązanie zapewnia stabilne i zdrowe podparcie kręgosłupa na całej długości. Drugą z pianek jest materiał reagujący na ciepło oraz nacisk ciała użytkownika. Pianka termoelastyczna idealnie dopasowuje się do sylwetki śpiącego, zapewniając wrażenie delikatnego otulenia podczas snu. Do materaca został dołączony antyalergiczny pokrowiec Velvet, który można odświeżać w warunkach domowych, w maksymalnej w temperaturze 60 st. C.
UWAGA! Materac rozrolowany, w stanie bardzo dobrym, w opakowaniu zastępczym. Na materac został nałożony rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Salsa Hilding
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Rehabilitacyjny