Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-15%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac BREAKDANCE HILDING 80x200 piankowy – OUTLET

979,00 zł 832,15 zł

Materac piankowy Breakdance z kolekcji Hilding w zdejmowanym pokrowcu Young. Materac w rozmiarze: 80x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ilość:

Materac Breakdance został stworzony z podwójnej pianki Flexifoam, odpowiednio ponacinanej, aby chronić przed namnażaniem się kurzu, pleśni oraz roztoczy. Pianka jest dodatkowo niezwykle sprężysta, a także elastyczna, dzięki czemu nie zużywa się zbyt szybko. Model Breakdance został tak skonstruowany, aby przez całą noc idealnie podpierać sylwetkę użytkownika i w rezultacie zapewniać jej odprężający odpoczynek. Materac jest dostępny w zdejmowanym pokrowcu Young, przeznaczonym do prania w temperaturze nieprzekraczającej 60 st. C.
UWAGA! Materac rozrolowany, w stanie idealnym, w zastępczej folii. Na materac nałożony został rabat w wysokości 15%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 CM
Materac Breakdance Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż