Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-20%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac BLUES HILDING 160x200 nawierzchniowy – OUTLET

799,00 zł 639,20 zł

Nawierzchniowy materac Blues marki Hilding z wkładem lateksowym. Materac w pokrowcu Elips i rozmiarze 160x200.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac BLUES HILDING 160x200 nawierzchniowy – OUTLET Rozmiar: 160x200 1 639,20
799,00

Materac nawierzchniowy Blues doskonale sprawdzi się jako dodatkowa warstwa na materac główny, która wyrówna powierzchnię spania oraz wpłynie na wyższy komfort codziennego odpoczynku. Materac Blues w całości tworzy profilowana pianka lateksowa, która zapewnia prawidłowe podparcie ciała, jak również skutecznie chroni przed gromadzeniem i rozwojem drobnoustrojów. Materac dostępny jest w zdejmowanym pokrowcu Elips.
UWAGA! Materac w rolce, uszkodzona folia, delikatne odbarwienie na boku materaca. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 20%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 4,5 CM
Materac Blues Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż