Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Obniżka
-25% Materac AFRODYTA JANPOL 100x190 kieszeniowy – poekspozycyjny
  • Materac AFRODYTA JANPOL 100x190 kieszeniowy – poekspozycyjny
Wyprzedaż
Produkt ECO
JANPOL

Materac AFRODYTA JANPOL 100x190 kieszeniowy – poekspozycyjny

1 099,00 zł 824,25 zł
Poekspozycyjny

Sprężynowy model Afrodyta z dodatkową warstwą z pianki poliuretanowej oraz lateksu. Materac dostępny w pokrowcu Lato/Zima Żakard.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ilość:

Materac Afrodyta to produkt, w którym centralną część stanowią sprężyny umieszczone w osobnych kieszonkach. Tworzą powierzchnię o siedmiu strefach twardości doskonale podpierającą ciało podczas snu. Wkład sprężynowy obłożony został dwiema piankami. Bezpośrednio nad sprężynami zastosowano piankę poliuretanową charakteryzującą się wysoką odpornością na odkształcenia oraz zapewniającą stabilne podparcie. Warstwę wierzchnią stanowi wysoce higieniczna pianka lateksowa o podwyższonej sprężystości, dzięki czemu niweluje uczucie nacisku zwrotnego od strony sprężyn. Materac dostępny jest w niestandardowym rozmiarze 100x190 cm oraz w zdejmowanym pokrowcu Lato/Zima Żakard. UWAGA! Materac nowy w oryginalnej folii producenta. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 20%. Rabat uwzględniony jest już w cenie końcowej. Materace z wyprzedaży wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22.5 CM
Materac Afrodyta
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
Produkt ECO
JANPOL