Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-50% Materac ERATO JANPOL 80x200 lateksowo-kieszeniowy - poekspozycyjny
  • Materac ERATO JANPOL 80x200 lateksowo-kieszeniowy - poekspozycyjny
  • Materac ERATO JANPOL 80x200 lateksowo-kieszeniowy - poekspozycyjny
  • Materac ERATO JANPOL 80x200 lateksowo-kieszeniowy - poekspozycyjny
Wyprzedaż
Promocja
JANPOL

Materac ERATO JANPOL 80x200 lateksowo-kieszeniowy - poekspozycyjny

1 556,00 zł 778,00 zł
Poekspozycyjny

Materac wykonany jest z gęstej sprężyny o 7 strefach twardości obustronnie obłożonej warstwą pianki DUO. Dostępny w pokrowcu Actipro.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ilość:

Erato to materac średnio twardy. Rdzeń wykonano ze sprężyn kieszeniowych typu Multipocket, który został obustronnie obłożony warstwą lateksu DUO. Sprężyny odpowiadają za dobre podtrzymanie kręgosłupa, natomiast lateks DUO, czyli wulkanizowana razem płyta lateksu i pianka termoelastyczna, dzięki poprzecznej perforacji daje świetny przepływ powietrza. Tego typu połączenie zapewnia świetne dopasowanie się do kształtu ciała na całej powierzchni materaca oraz wysoki komfort użytkowania. UWAGA! Materac poekspozycyjny. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 50% ze względu na drobne zmechacenia pokrowca. Rabat uwzględniony jest już w cenie końcowej. Materace z wyprzedaży wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Erato Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
Promocja
JANPOL