• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
MATERASSO

Materac PRIMATOR BIO-EX ROYAL H4 MATERASSO 90x200 kieszeniowo-lateksowy – OUTLET

1 229,00 zł 921,75 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 921,75 zł

Materac kieszeniowo-lateksowy Primator Bio-Ex Royal z kolekcji Materasso w rozmiarze: 90x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Twardość:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Główną warstwę materaca stanowią sprężyny umieszczone w oddzielnych pokrowcach. Te metalowe spirale cechują się znaczną sprężystością punktową, która gwarantuje optymalne podparcie dla ciała. Siedem stref komfortu, które występują w materacu, stabilizują kręgosłup w zdrowej, wygodnej pozycji przez całą noc. Dodatkowo sprężyny zapewniają swobodny przepływ powietrza wewnątrz konstrukcji. Gwarantuje to optymalną temperaturę i wilgotność środowiska snu. Cyrkulacja powietrza zmniejsza również ilość kurzu i uniemożliwia rozwój szkodliwych drobnoustrojów. Pianka lateksowa, którą umieszczono po obu stronach produktu, odpowiada za elastyczność oraz miękkość. Jest to materiał o wysokiej higienie pracy, zapewnia warunki wolne od alergenów oraz niebezpiecznych mikroorganizmów. Oferta dotyczy materaca z powierzchnią o stopniu twardości H4.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Na materac nałożony został rabat w wysokości 25%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Materac Bio-Ex Royal Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
MATERASSO