Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac Thermogel
  • Materac Thermogel
MATERASSO

Materac THERMOGEL MATERASSO piankowy

2 396,00 zł
Nowy produkt

Materac wykonany z użyciem kilku warstw wysokiej jakości pianek, w ekskluzywnym pokrowcu Biorytmic.

Rozmiar:
Pokrowce:
Dostępny do 12 dni roboczych
Ilość:

Thermogel wykonany został z kilku warstw pianek tak, aby jak najlepiej mógł dopasować się do kształtu naszego ciała w trakcie snu. Zastosowane materiały doskonale reagują na ciepło ciała oraz na jego ciężar. Specjalna pianka Thermogel potrafi chłodzić i ogrzewać nasz organizm poprzez pochłanianie dużej ilość ciepła. W związku z tym, kiedy jesteśmy przegrzani schładza organizm, a kiedy jest nam zimno ogrzewa nasze ciało. Ma to ogromne znaczenie, ponieważ odpowiednia temperatura sprzyja komfortowemu i głębokiemu snu. Materac Thermogel dostępny jest w wysokiej jakości pokrowcu, pralnym w temperaturze do 60 stopni C.

Pianka Termoelastyczna
Pianka Termoelastyczna: pianka, na którą duży wpływ ma temperatura ciała. Mimo, że początkowo wydaje się dość twarda, to jednak chwilę po położeniu się na materacu z takiej pianki czujemy, że dostosowuje się ona do kształtu ciała idealnie podpierając kręgosłup. Materace z wkładem z tego materiału to doskonałe produkty ortopedyczne. Do najważniejszych cech pianki termoelastycznej należy również zaliczyć to, że niweluje ucisk w najważniejszy partiach ciała takich jak barki czy biodra.
Pianka  Thermogel
Pianka Thermogel: posiada zdolność termoregulacji. Potrafi ona gromadzić ogromne zasoby ciepła i w ten sposób chłodzić organizm gdy jest przegrzany oraz działać w drugą stronę, ogrzewając go, gdy spada jego ciepłota. Ta regulacja pozwala zachować właściwe parametry dla głębokiego oraz spokojnego snu.
Pianka Eliocell
Pianka Eliocell: rodzaj bardzo przewiewnej pianki wysokoelastycznej. Doskonałą przewiewność uzyskano dzięki jej otwartokomórkowej strukturze, która sprawia, że powietrze swobodnie przepływa przez całą objętość materaca. Taka wentylacja zapobiega również nadmiernej potliwości w trakcie snu oraz zapewnia wysoką higienę jego pracy.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 27 CM
Twardość - średni
Thermogel - budowa
Pokrowiec Silk Touch
Pokrowiec Silk Touch: wyprodukowany został z użyciem nanotechnologii, zyskując przy tym elegancki połysk oraz delikatność jedwabiu. Struktura tkaniny jest wyjątkowo lekka oraz puszysta i przyjemna w dotyku. Jest to ekskluzywny pokrowiec wysokiej jakości, który zapewnia niepowtarzalny komfort snu. Dzięki zamkom rozdzielczym można w razie potrzeby zdjąć go oraz prać w temperaturze do 60 stopni C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
27 cm
Gwarancja:
3 lata
Twardość:
średni/twardy
Status medyczny:
nie
Producent:
Materasso
MATERASSO