Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac ROYALTY KING KOIL sprężynowy
  • Materac ROYALTY KING KOIL sprężynowy
  • Materac ROYALTY KING KOIL sprężynowy

Materac ROYALTY KING KOIL sprężynowy

Wielowarstwowy materac z pianką termoelastyczną i sprężynami kieszeniowymi.

Zapytaj o cenę naszych sprzedawców.

Rozmiar:
Ilość:

Materac Royalty to wygodny materac znanej i ekskluzywnej marki King Koil. Na tle konkurencji wyróżnia się niezwykłą estetyką i precyzją wykonania. Składa się wyłącznie z materiałów najwyższej jakości. Tworzy go aż 13 różnych warstw zapewniających wyjątkowy komfort snu i regenerujący wypoczynek. U jego podstawy znajdują się dwa zestawy sprężyn. System wielosprężynowy (220 sztuk/m2) zbudowany jest z drutu o średnicy 2 mm i może pełnić funkcję stelaża. Takie rozwiązanie pozwala na stosowanie materaca niemalże na każdym podłożu. Środkowa część konstrukcji to wkład ze sprężyn kieszeniowych, uginających się wyłącznie w miejscach nacisku. Sprężyny są ułożone w specjalny sposób tworzący 5 oddzielnych stref. Wykonano je ze stali nierdzewnej. W wypełnieniu materaca znajdują się również wygodne pianki, m.in. termoelastyczna Visco. To właśnie ona odpowiada za odpowiednie dopasowywanie się powierzchni do sylwetki użytkowników. Miękkość oraz ograniczenie nacisków na ciało zapewnia poduszka wbudowana w górną warstwę. Wykonano ją ze specjalnego materiału termosprężystego o grubości 5 cm. Wszystkie warstwy obudowane są ramą ze sztywnej pianki i otoczone wytrzymałym pokrowcem antybakteryjnym, odpornym na zabrudzenia. Materac na wysokość 36 cm.

Pianka Visco
Pianka Visco: pianka reagująca na temperaturę oraz nacisk i pod wpływem tych czynników dopasowująca się do sylwetki użytkownika. Działa odprężająco na mięśnie, zmniejsza ból stawów i uczucie drętwienia kończyn oraz ułatwia zasypianie. Stosowana często w profilaktyce przeciwodleżynowej. Nie przenosi ruchów na stronę materaca, na której śpi druga osoba. Jest odporna na szybkie zużycie i powinna posłużyć przez wiele lat.
Filc
Filc: materiał o dużej gęstości i sprężystości. Jest odporny na deformacje i rozciąganie. Ze względu na dużą trwałość znajduje zastosowanie jako uzupełnienie wypełnienia materacy.
Sprężyna kieszeniowa
Sprężyna kieszeniowa: system, w którym każda sprężyna znajduje się w osobnej, materiałowej kieszeni. Niezależność poszczególnych części wpływa na ich autonomiczną pracę. Uginają się tylko tam, gdzie występuje nacisk. Świetnie sprawdza się w szerokich materacach dwuosobowych, ponieważ pracuje pod każdym użytkownikiem indywidualnie.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 36 CM
Materac Royalty King Koil

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Wysokość:
36 cm
Producent:
King Koil