Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac KINGSBURY KING KOIL kieszeniowy
  • Materac KINGSBURY KING KOIL kieszeniowy

Materac KINGSBURY KING KOIL kieszeniowy

Wielowarstwowy materac sprężynowy z pianką Visco.

Zapytaj o cenę naszych sprzedawców.

Rozmiar:
Ilość:

Kingsbury to ekskluzywny materac marki King Koil. Jego wypełnienie złożone jest z wielu warstw materiałów o różnych właściwościach. Należy zwrócić uwagę w szczególności na wkład sprężynowy, piankę Visco oraz piankę wypełnioną żelem. W materacu znajduje się aż 800 niezależnie pracujących sprężyn o wysokości 20 cm, które ułożono w 5 stref komfortu. Uginają się precyzyjnie w miejscach nacisku i dostosowują do ciężaru ciała. W odwzorowaniu kształtu sylwetki pomocna jest także pianka Visco, która reaguje na temperaturę i nacisk. Dodatkowo działanie chłodzące i termoregulacyjne zapewnia Technologia iFusion TM. Jest to połączenie pianki o otwartokomórkowej budowie z żelowymi kapsułkami. W wypełnieniu materaca znajdują się również wełna i jedwab, które wpływają pozytywnie na poprawę komfortu snu. Materac otoczony jest przez gruby i miękki pokrowiec. Razem z nim produkt ma wysokość ok. 36 cm.

Pianka Visco
Pianka Visco: pianka reagująca na nacisk i temperaturę. Pod wpływem tych czynników dopasowuje się do kształtu ciała użytkownika. Pozwala na pełne odprężenie mięśni i eliminuje cierpnięcie nóg i ramion. Pianka posiada otwartokomórkową budowę zapewniającą jej przewiewność
Wkład kieszeniowy
Wkład kieszeniowy: system sprężyn umieszczonych w osobnych przegrodach i zapewniających materacom elastyczność punktową
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 36 CM
Materac Kingsbury King Koil

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rodzaj:
sprężynowo - piankowy
Wysokość:
36 cm
Producent:
King Koil