Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac CLEMENTINE KING KOIL kieszeniowo-piankowy
  • Materac CLEMENTINE KING KOIL kieszeniowo-piankowy

Materac CLEMENTINE KING KOIL kieszeniowo-piankowy

Specjalnie skonstruowany wkład zapewnia wyższy poziom komfortu wynikający z użytkowania tego materaca.

Zapytaj o cenę naszych sprzedawców.

Rozmiar:
Ilość:

Materac Clementine to w 100% naturalny produkt, którego produkcja przebiega w całości ręcznie, z wykorzystaniem wyłącznie naturalnych komponentów. Jego podstawą jest system dwóch niezależnych zestawów sprężyn kieszeniowych o różnej twardości. Wkład ten nadaje produktowi niezwykły komfort użytkowania, ponieważ każdy jego element znajduje się w osobnej przegrodzie. Powierzchnia wykazuje elastyczność punktową i pozwala jeszcze lepiej dopasować się do kształtu ciała użytkownika. Materac posiada dwie strony użytkowe o różnych właściwościach. Latem zaleca się stosowanie powierzchni z jedwabiem, a zimą z wełną wielbłądzią. Dzięki temu o każdej porze roku produkt zapewni właściwą termoregulację i nie dopuści do przegrzania się organizmu. Materac otacza miękki i delikatny pokrowiec, który nadaje mu eleganckiego wyglądu. Całkowita wysokość materaca wynosi 37 cm.

Wełna wielbłądzia
Wełna wielbłądzia: delikatna, najtrwalsza i najcieplejsza wełna na świecie. Włókna absorbują wilgoć z otoczenia, ujemnie jonizują powietrze i działają antyalergicznie, ponieważ odpychają kurz i roztocza. Wełna dzięki zawartości lanoliny wpływa też korzystnie na kondycję skóry. Jest bezpieczna dla alergików.
Wkład kieszeniowy
Wkład kieszeniowy: system sprężyn znajdujących się w osobnych, trwałych, materiałowych przegrodach. Każda z nich ugina się indywidualnie pod wpływem nacisku, zapewniając idealne wsparcie dla poszczególnych partii ciała.
Jedwab
Jedwab: przędza uzyskiwana z włókna pochodzenia zwierzęcego, uzyskiwanego z kokonu jedwabnika dębowego lub morowego. Tkanina jest miękka, śliska, gładka i wiotka.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 37 CM
Materac Clementine Koil

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
37 cm
Producent:
King Koil