Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac AMETHYSTE KING KOIL kieszeniowo-lateksowy
  • Materac AMETHYSTE KING KOIL kieszeniowo-lateksowy
  • Materac AMETHYSTE KING KOIL kieszeniowo-lateksowy
  • Materac AMETHYSTE KING KOIL kieszeniowo-lateksowy

Materac AMETHYSTE KING KOIL kieszeniowo-lateksowy

Komfortowy materac z wkładem lateksowym, sprężyną kieszeniową i końskim włosiem.

Zapytaj o cenę naszych sprzedawców.

Rozmiar:
Ilość:

Materac Amethyste to wyjątkowy model hybrydowy z bogatym wypełnieniem. Najważniejsze materiały wchodzące w jego skład to: sprężyna kieszeniowa, pianka HYP, końskie włosie i lateks. Wkład sprężynowy zbudowany jest z elementów znajdujących się w osobnych przegrodach. Cechuje go wrażliwość punktowa i podział na różne twardości według pięciu anatomicznych stref. Na 1 m2 znajduje się aż 250 sprężyn. Powierzchnia materaca ugina się pod każdym użytkownikiem indywidualnie, więc mogą na nim wygodnie spać dwie osoby. Drugim istotnym materiałem w wypełnieniu jest końskie włosie. Ten naturalny składnik lekko usztywnia konstrukcję, ale przede wszystkim odpowiada za obieg powietrza i szybkie odprowadzenie wilgoci. Zapewnia termoregulację i zapobiega potliwości. Bliżej powierzchni użytkowej znajduje się natomiast lateks o grubości 35 mm. Jest wytwarzany z naturalnego kauczuku o dużej trwałości. Ma właściwości antyalergiczne. Rozkłada równomiernie ciężar ciała na powierzchni materaca i nie deformuje się. Podobnie jak w przypadku innych materacy marki King Koil, zastosowano tutaj dodatkowe wzmocnienie w postaci ram ze sztywnej pianki. Atutem produktu jest także ekskluzywny pokrowiec wykonany z wełny wielbłądziej z dodatkiem kaszmiru.

Lateks
Lateks: materiał o wysokiej elastyczności i przepuszczalności. Dopasowuje się do naturalnych krzywizn ciała, a następnie wraca do formy wyjściowej. Nie odkształca się i zachowuje swoje właściwości przez wiele lat. Ma działanie antybakteryjne i przeciwalergiczne.
Końskie włosie
Końskie włosie: naturalny materiał o właściwościach higroskopijnych. Tworzy środowisko, w którym niemożliwy jest rozwój bakterii i mikroorganizmów. Pomaga w utrzymaniu równowagi cieplnej organizmu.
Filc
Filc: trwały materiał stosowany jako uzupełnienie w wypełnieniach materacy, Cechuje go duża gęstość i sprężystość. Nie deformuje się i nie rozciąga.
Sprężyny kieszeniowe
Sprężyna kieszeniowa: formatka składająca się z połączonych sprężyn, umieszczonych jednak w osobnych przegrodach. Ugina się proporcjonalnie do ciężaru poszczególnych części ciała. Nie przenosi ruchów na powierzchnię znajdującą się obok miejsca bezpośredniego nacisku.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 33 CM
Materac Amethyste King Koil

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rodzaj:
kieszeniowo-lateksowy
Wysokość:
33 cm
Producent:
King Koil