Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac KING FIRM ROYAL COIL kieszeniowy
  • Materac KING FIRM ROYAL COIL kieszeniowy
  • Materac KING FIRM ROYAL COIL kieszeniowy
ROYAL KOIL

Materac KING FIRM ROYAL COIL kieszeniowy

8 593,00 zł
Nowy produkt

Wkład materaca King Firm stanowią wysokogatunkowe sprężyny kieszeniowe, które obłożone są warstwami z pianki Comfort Foam oraz Memory.

Rozmiar:
Dostępny w ok. 8 tygodni
Ilość:

Model King Firm jest wysokiej jakości materacem zapewniającym komfortowy wypoczynek przy zachowaniu odpowiedniego podparcia ciała na całej długości. Podstawę materaca tworzą kieszenie, w których umieszczone zostały sprężyny. Zastosowanie takiego rozwiązania zapewnia elastyczność punktową dzięki czemu materac odkształca się tylko w miejscach nacisku. Kolejne warstwy materaca tworzy pianka Comfort Foam oraz pianka Memory. Pianki te charakteryzują się właściwościami dzięki którym materac idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, powracając do pierwotnej formy po ustaniu nacisku. Zaletą pianki Memory jest jej antyalergiczność. Charakteryzuje się właściwościami ortopedycznymi, dzięki którym zapewnia odpowiednie podparcie dla kręgosłupa. Materac wyposażony jest w elegancki, głęboko pikowany pokrowiec dodatkowo obszyty naturalną tkaniną. Materac objęty jest wieloletnią gwarancją. Całkowita wysokość z pokrowcem to ok. 35 cm.

Sprężyny InterActive
Sprężyny kieszeniowe: sprężyny umieszczone są w oddzielnych kieszeniach, które nie są ze sobą połączone. Zastosowanie takiej metody wpływa na indywidualne działanie każdej ze sprężyn w zależności od miejsca nacisku.
Pianka Wysokoelastyczna
Pianka Comfort Foam: charakteryzuje się dużą gęstością. W połączeniu ze sprężynami kieszeniowymi tworzy produkt wysokiej jakości o właściwościach ortopedycznych. Doskonale podpiera kręgosłup podczas odpoczynku.
Pianka Memory
Pianka Memory: pianka która pod wpływem temperatury użytkownika dostosowuje się do kształtu ciała. Zaletą pianki Memory jest powrót do pierwotnego kształtu po zmniejszeniu nacisku. Materiały z których wykonana jest pianka cechują się antyalergicznością, dzięki czemu zapobiega gromadzeniu się kurzu i roztoczy.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 35 CM
Twardość - średni
King Firm Coil
Pokrowiec King Firm
Pokrowiec: Elegancki pokrowiec wykonany z naturalnej tkaniny. Zapewnia dostęp świeżego powietrza do wnętrza materaca dzięki przewiewności jaką cechuje się tkanina z której został wykonany. Pokrowiec został wyposażony w dodatkowe uchwyty po bokach w celu ułatwienia przenoszenia materaca.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Wysokość:
35 cm
Gwarancja:
10 lat
Status medyczny:
nie
Producent:
Royal Coil
ROYAL KOIL