Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac GRAN SONNO FRESH WASH 2.0 PERDORMIRE piankowy
  • Materac GRAN SONNO FRESH WASH 2.0 PERDORMIRE piankowy
PERDORMIRE

Materac GRAN SONNO FRESH WASH 2.0 PERDORMIRE piankowy

3 148,00 zł

Materac piankowy z warstwą tworzywa termoelastycznego.

Rozmiar:
Dostępny do 6 tygodni
Ilość:

Materac Gran Sonno Fresh Wash 2.0 to model zbudowany na bazie pianki Waterfoam. Blok tego materiału ma wysokość 14 cm i stanowi doskonałe podparcie dla ciała, ponieważ dostosowuje się do różnego ciężaru jego poszczególnych partii. Pianka charakteryzuje się dużą przepuszczalnością, jest antybakteryjna i nie wywołuje uczuleń. Jej struktura nie zmienia się podczas użytkowania, dzięki czemu na powierzchni nie powstają wgłębienia. Dla zapewnienia najwyższego komfortu wypoczynku górną powierzchnię pokryto termoelastyczną pianką Visco Mind o grubości 6 cm. Tworzywo reaguje na temperaturę i nacisk, dzięki czemu staje się plastyczne i odwzorowuje kształty. Powierzchnia ta nie uciska w żaden sposób na ciało i ogranicza ryzyko nocnego cierpnięcia kończyn spowodowanego zaburzeniami w krążeniu krwi. Materac pokrywa tkanina Biocell 40 Fusion o właściwościach antybakteryjnych i hipoalergicznych. Pokrowiec posiada boczny pas wentylacyjny, który wpływa korzystnie na aktywną wymianę powietrza między wypełnieniem i otoczeniem. Całkowita wysokość produktu wynosi 28 cm. Maksymalne obciążenie ortopedyczne – 150 kg.

Piana Visco Mind HD
Visco Mind®: materiał zmieniający strukturę pod wpływem nacisku i ciepła ciała. Pianka zapada się delikatnie i perfekcyjnie odwzorowuje kształty. Po ustaniu oddziaływania tych czynników zewnętrznych wolno odzyskuje wyjściową formę. Ma działanie antybakteryjne i może być używana przez alergików.
Piana Waterfoam
Pianka Waterfoam: rodzaj pianki visco-elastycznej, produkowanej na bazie wody. Jest bardzo sprężysta, elastyczna i trwała. Charakteryzuje ją także odpowiedni stopień plastyczności, dzięki czemu nie wywołuje nacisku zwrotnego. Jest bardzo przewiewna, dlatego zapewnia utrzymanie odpowiednie temperatury podłoża podczas wypoczynku.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 28 cm
Twardość - sredni
Gran Sonno Fresh Wash Perdormire - budowa
Pokrowiec Biocell 40 Fusion
Pokrowiec Biocell 40 Fusion: prozdrowotny materiał posiadający w swoim składzie węgiel, wiskozę i srebro. Jest niezwykle higieniczny i pomaga w rozładowaniu ładunków elektrostatycznych. Materiał jest bezpieczny dla alergików, chroni przed rozmnażaniem się pleśni, roztoczy i drobnoustrojów. Jest wyposażony w pas wentylacyjny. Pokrowiec jest rozpinany i schnie od 6 do 24 godzin w normalnych warunkach.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
28 cm
Twardość:
średni
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Status medyczny:
tak
Producent:
Perdormire
PERDORMIRE