Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac BIO MEMORY 2.0 PERDORMIRE piankowy
  • Materac BIO MEMORY 2.0 PERDORMIRE piankowy
PERDORMIRE

Materac BIO MEMORY 2.0 PERDORMIRE piankowy

1 990,00 zł

Materac z piankami nasyconymi olejkami eterycznymi.

Rozmiar:
Dostępny do 6 tygodni
Ilość:

Bio Memory 2.0 jest modelem zbudowanym z dwóch rodzajów pian. Podporę i właściwą wytrzymałość zapewnia warstwa Bio Waterfoam o wysokości 14 cm. Pianka Bio Visco Mind o grubości 4 cm odpowiedzialna jest natomiast za jakość wypoczynku. Dopasowuje się do kształtu sylwetki i z łatwością odzyskuje wyjściowy kształt. Pianki zawierają eteryczne olejki ziołowe, które ułatwiają zasypianie i wpływają korzystnie na spokojny sen. Obie powierzchnie są przystosowane do użytku i mogą być stosowane naprzemiennie. Materac pokrywa tkanina bambusowa odporna na rozciąganie i wielokrotne pranie. Zastosowany w niej pas wentylacyjny usprawnia wymianę powietrza z otoczeniem. Dzięki temu w wypełnieniu nie powstają skupiska kurzu i roztoczy. Suche wnętrze jest także odporne na powstawanie pleśni i grzybów groźnych dla zdrowia. Całkowita wysokość materaca wynosi 20 cm, a jego maksymalne obciążenie ortopedyczne 130 kg.

Pianka Bio Waterfoam
Pianka Bio Waterfoam: materiał produkowany z wykorzystaniem surowców odnawialnych. Jest wzbogacony o olejki eteryczne, które wpływają na jakość wypoczynku. Ich delikatny zapach ułatwia odprężenie i redukuje poziom stresu.
Pianka Bio Visco Mind
Pianka Bio Visco Mind: innowacyjny materiał zmieniający kształt w wyniku działania takich czynników jak temperatura i nacisk. Jest nasycony aromatycznymi olejami eterycznymi. Pianka jest produkowana w sposób przyjazny dla środowiska.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 20 CM
Twardość - sredni
Bio Memory Perdormire - budowa
Pokrowiec bambusowy
Pokrowiec: jest wykonany z włókien bambusowych, dzięki czemu uzyskał wyjątkową elastyczność i odporność na rozciąganie. Materiał nie marszczy się i nie mechaci nawet po wielu praniach. Tkanina jest przewiewna i chłonna. Pokrowiec nadaje się do czyszczenia w bezpiecznej temperaturze.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
20 cm
Twardość:
średni
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Status medyczny:
tak
Producent:
Perdormire
PERDORMIRE