Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac LOVELY MEMORY PERDORMIRE piankowy
  • Materac LOVELY MEMORY PERDORMIRE piankowy
PERDORMIRE

Materac LOVELY MEMORY PERDORMIRE piankowy

2 380,00 zł

Wygodny i higieniczny materac z pokrowcem Silver Safe.

Rozmiar:
Dostępny od 2 do 10 dni roboczych
Ilość:

Materac Lovely Memory składa się z dwóch warstw. Dolna stabilizuje całość i składa się z materiału Waterfoam o wysokości 12 cm. Pianka ta posiada specjalne otwory wentylacyjne i zapewnia odpowiednie wsparcie dla kręgosłupa na całej długości. Równie przewiewna jest pianka Air Memory, która stanowi drugą powierzchnię użytkową w produkcie. Stale przepływające powietrze osusza wnętrze i zapobiega powstawaniu pleśni oraz odkładaniu się kurzu. Materac może być obracany, co zapewnia komfort jego użytkowania o każdej porze roku. Do produktu przynależy zdejmowany pokrowiec Silver Safe. W jego strukturze znajdują się włókna srebra, które rozpraszają ładunki elektrostatyczne, działają przeciwbakteryjnie i ułatwiają regulację temperatury ciała. Wypełnienie w produkcie ma wysokość 20 cm, a całość wraz z pokrowcem wynosi 22 cm. Maksymalne obciążenie ortopedyczne: 130 kg.

Pianka waterfoam
Pianka Waterfoam: materiał produkowany z wody, bez użycia niebezpiecznych i szkodliwych dla zdrowia substancji. Występuje w różnych odmianach twardości i gęstości. Jest odporna na zmienne obciążenia i deformacje.
Piana air memory
Pianka Air Memory: rodzaj pianki Visco Mind, w której zastosowano specjalne otwory wzmacniające cyrkulację powietrza. Wolno dopasowuje się do ciała i nie naciska na nie w żadnym miejscu. Nie gromadzi kurzu i wilgoci.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 cm
Twardość - średni
Lovely Memory Perdormire - budowa
Pokrowiec Silver
Pokrowiec Silver: wytrzymały, trwały i miękki materiał. W jego tkaninie znajdują się włókna srebra, dzięki czemu materiał ma działanie antystatyczne i przeciwbakteryjne. Wpływa korzystnie na termoregulację i zapewnia produktowi higienę na najwyższym poziomie. Nie traci cennych właściwości nawet po wielu praniach.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
22 cm
Twardość:
średni
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Status medyczny:
tak
Producent:
Perdormire
PERDORMIRE