Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac MULTI GOLD RELAKS kieszeniowy
  • Materac MULTI GOLD RELAKS kieszeniowy
  • Materac MULTI GOLD RELAKS kieszeniowy
RELAX

Materac MULTI GOLD RELAKS kieszeniowy

1 659,00 zł
Nowy produkt

Model kieszeniowy z pianką wysokoelastyczną.

Rozmiar:
Twardość:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Multi Gold to materac w którym połączono sprężystość i wrażliwość punktową wkładu sprężynowego z komfortem pianki wysokoelastycznej. Materac zapada się wyłącznie w punktach nacisku i szybko reaguje na zmiany pozycji ciała podczas snu. Jeszcze lepsze dopasowanie do ciała gwarantuje podział powierzchni na rejony o różnej twardości. Duże zagęszczenie sprężyn zapewnia stabilność i wytrzymałość wkładu. Jego żywotność została wydłużona również poprzez zastosowanie filcowej wkładki nośnej. Dzięki niej naciski zwrotne sprężyn nie są odczuwane przez użytkownika. Za komfort wypoczynku odpowiada też pianka wysokoelastyczna umieszczona na obu powierzchniach. Materac wyposażony jest w pokrowiec membranowy z certyfikatem Eko Tex Standard 100. Produkt cechuje się dużą przewiewnością, która wpływa na jego higieniczność. Model Multi Gold ma wysokość 25 cm.

pianka wysokoelastyczna
Pianka wysokoelastyczna: rodzaj wkładu sprężynowego uginającego się precyzyjnie w miejscach nacisku. Stanowi stabilne podparcie dla kręgosłupa i jednocześnie dopasowuje się do pozycji w której śpi użytkownik.
sprężyna multipocket
Sprężyna Multipocket: rodzaj sprężyn umieszczonych w niezależnych przegrodach. Cechuje go wrażliwość punktowa i szybkie dostosowywanie się do zmiennego obciążenia.
Filcowa wkładka nośna
Filcowa wkładka nośna: materiał wzmacniający konstrukcję i zabezpieczający warstwy zewnętrzne przed szkodliwym działaniem uciskających na nie sprężyn.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Twardość - średni
Multi Gold - budowa
Pokrowiec membranowy
Pokrowiec membranowy: materiał pikowany włóknem klimatyzującym. Posiada pas 3D wypływający na jego przewiewność i wspomaga odprowadzenie wilgoci z powierzchni. Odświeżymy go z łatwością poprzez pranie w temp. do 60 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Wysokość:
25 cm
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Status medyczny:
nie
Certyfikaty:
Certyfikat Oeko-Tex Standard 100
Producent:
Relaks
RELAX