Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac LIGHT SILVER RELAKS piankowy
  • Materac LIGHT SILVER RELAKS piankowy
  • Materac LIGHT SILVER RELAKS piankowy
RELAX

Materac LIGHT SILVER RELAKS piankowy

979,00 zł
Nowy produkt

Dwustronny materac piankowy o dużej przewiewności i funkcjonalności Duo.

Rozmiar:
Twardość:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Light Silver to model wypełniony pianką wysokoelastyczną o grubości 16 cm. Materiał ten charakteryzuje doskonała elastyczność punktowa, a także wytrzymałość na spore obciążenia. Jest to model dwustronny z podziałem na siedem stref komfortu. Powierzchnie posiadają specjalny system podłużnych i poprzecznych nacięć 3D, które wspomagają aktywną wymianę powietrza, eliminację nadmiaru wilgoci oraz dopasowanie się materaca do kształtu ciała. Produkt nadaje się do użytku obustronnego i może być stosowany ze stelażami regulowanymi. Występuje w dwóch poziomach twardości – H2 i H3 lub w wersji Duo (dla rozmiarów 160x200 i 180x200), zawierającej dwa wkłady. Materac ma wysokość ok. 18 cm. Jest dostępny w membranowym pokrowcu antyalergicznym z siatką 3D, wspomagającą wentylację wypełnienia. Tkanina Silver Active stanowi naturalną ochronę antybakteryjną i zapewnia działanie antystatyczne.

Pianka wysokoelastyczna
Pianka wysokoelastyczna: materiał o niejednorodnej budowie komórkowej i porowatej strukturze. Jest sprężysty, elastyczny i odporny na zniekształcenia. Odzyskuje pierwotny kształt dwa razy szybciej w stosunku do pianek standardowych. Cechuje go optymalna wentylacja, niewielka masa własna i elastyczność punktowa.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 cm
Twardość - sredni
Light Silver - budowa
Pokrowiec membranowy
Pokrowiec membranowy: membranowa tkanina z włóknem klimatyzującym. Dzięki siatce 3D wspomaga eliminację wilgoci i pomaga w regulacji temperatury ciała. Ochrona Silver Active gwarantuje antybakteryjność i antystetyczość. Posiada atest Eko Tex Standard 100. Przeznaczony do prania w temp. nie wyższej niż 60°C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
18 cm
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Status medyczny:
nie
Certyfikaty:
Certyfikat Oeko-Tex Standard 100
Producent:
Relaks
RELAX