Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac ACTIVE GOLD RELAKS piankowy
  • Materac ACTIVE GOLD RELAKS piankowy
  • Materac ACTIVE GOLD RELAKS piankowy
RELAX

Materac ACTIVE GOLD RELAKS piankowy

1 489,00 zł
Nowy produkt

Dwustronny materac piankowy z funkcją duo.

Rozmiar:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Materac Active Gold składa się trzech warstw pianki wysokoelastycznej, ze specjalnymi nacięciami zewnętrznych warstw. Posiada podział na rejony o różnej twardości. Mięśnie podczas odpoczynku na tym materacu szybko się regenerują, a kręgosłup jest właściwie podpierany na całej długości. Pianka jest sprężysta, a w wyniku dużego obciążenia nie powstają w niej wgniecenia. Wypełnienie aktywnie wymienia powietrze z otoczeniem, więc we wnętrzu panuje suchy mikroklimat niesprzyjający rozwojowi pleśni i grzybów. W większych rozmiarach (160x200 i 180x200) dostępna jest funkcja Duo, tzn. w jednym produkcie mogą występować połowy o innej twardości. Wentylację na najwyższym poziomie zapewnia pokrowiec membranowy z pasem klimatyzującym. Tkanina jest pikowana klimatyzującym włóknem, które pomaga w regulacji temperatury ciała. Może być czyszczona zgodnie z informacjami widniejącymi na metce. To model dwustronny o wysokości 22 cm.

Pianka wysokoelastyczna
Pianka Wysokoelastyczna: materiał o doskonałej elastyczności punktowej i niewielkiej masie własnej. Posiada otwartokomórkową budowę zapewniającą przewiewność. Jest bardzo trwała w użytkowaniu i odporna na deformacje. Ma zdolność do natychmiastowego odzyskiwania wyjściowej formy.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 cm
Twardość - średni
Active Gold - budowa
Pokrowiec membranowy
Pokrowiec membranowy: miękki i delikatny materiał wpływający na regulację temperatury ciała. Zamontowany w nim pas klimatyzujący usprawnia wentylację w produkcie i pozwala na zachowanie go w stałej świeżości. Atest - Eko Tex Standard 100. Temp. czyszczenia – 60 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
22 cm
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
Funkcja Duo
Status medyczny:
nie
Producent:
Relaks
RELAX