Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac AIR MEMORY COOLMAX PLUS
  • Materac AIR MEMORY COOLMAX PLUS
  • Materac AIR MEMORY COOLMAX PLUS
PERDORMIRE

Materac AIR MEMORY COOLMAX PLUS PERDORMIRE piankowy

1 890,00 zł

Materac o właściwościach ortopedycznych, wyprodukowany z antyalergicznych pian: wiskoelastycznej i wysokoelastycznej.

Rozmiar:
Pokrowce Perdormire:
Dostępny do 6 tygodni
Ilość:

Wkład modelu AIR MEMORY COOLMAX PLUS tworzą 2 warstwy pianek o wybitnych właściwościach. Wierzchnią część wypełniono przewiewnym materiałem Air Memory, który perfekcyjnie dopasowuje się do anatomicznych kształtów ciała. Dolną stanowi elastyczna piana Waterfoam. Dzięki otwartokomórkowej strukturze warstw materac AIR MEMORY COOLMAX jest niezwykle przewiewny i zapewnia komfort najwyższego stopnia.

Piana Visco Mind
Visco Mind®: Rodzaj pianki termoelastycznej z tzw. pamięcią elastyczną, który perfekcyjnie dopasowuje się do anatomicznych kształtów ciała. Ponieważ jest niezwykle przewiewna, można ją polecić alergikom. Air Memory posiada otwartokomórkową strukturę o średniej gęstości 50 kg/m³. Pianę wytworzono bez udziału niebezpiecznych związków C.F.C.
Piana Waterfoam
Pianka Waterfoam: W trosce o bezpieczeństwo użytkowników wyprodukowano ją bez szkodliwych i chemicznych związków typu C.F.C. (chlorofluorowęglowodorów), które występują w rozpuszczalnikach. Z uwagi na sporą elastyczność, piana Waterfoam charakteryzuje się wydłużoną żywotnością. Ponadto zapewnia dobrą cyrkulację powietrza i pozbywa się gromadzącej się wewnątrz materaca wilgoci. Gdy temperatura ciała wzrasta, piana Waterfoam odpowiednio ją obniża, dbając o minimalne pocenie.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 cm
Twardość - sredni
Air Memory Coolmax Plus budowa
Pokrowiec Coolmax
Pokrowiec Coolmax: Materiał, który składa się z czterokanalikowych włókien o właściwościach termoregulacyjnych. W górnej części pokrowca wszyto 2-centymetrową warstwę pianki leniwej. Dół wyposażono w specjalne włókno antyalergiczne. Aby zapewnić maksymalną ochronę wkładu przed czynnikami zewnętrznymi tj. wilgoć, z boku pokrowca Coolmax wszyto pas wentylacyjny wykonany z materiału Air Space. Ponieważ pokrowiec można prać w temperaturze do 60°C, utrzymanie odpowiedniej higieny materaca nie stanowi problemu.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
18 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Perdormire
PERDORMIRE