Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac ALOE THERAPY MATERASSO piankowy
  • Materac ALOE THERAPY MATERASSO piankowy
MATERASSO

Materac ALOE THERAPY MATERASSO piankowy

1 641,00 zł
Nowy produkt

Piankowy materac Aloe Therapy z powierzchnią ze strefami o zróżnicowanej twardości.

Rozmiar:
Pokrowce:
Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

Materac Aloe Therapy to piankowy model z kolekcji producenta Materasso. Wkład materaca tworzy kombinacja dwóch ekologicznych pianek o właściwościach, które wpływają na niezwykle komfortowy i odprężający sen. Pianka Aloe Vera tworzy powierzchnię o podwyższonej elastyczności punktowej, dzięki której każda część ciała podparta jest prawidłowo i stabilnie. Specjalne mikrokapsułki z ekstraktem z aloesu zawarte w strukturze pianki wspomagają proces regeneracji skóry oraz usprawniają naturalną detoksykację organizmu. Drugą stronę tworzy innowacyjna hiszpańska pianka Neroli, która jest jedną z najtrwalszych i odpornych na odkształcenia pianek dostępnych obecnie na rynku. Wytworzona została na bazie naturalnych olejków, które wpływają na poprawę krążenia oraz ułatwiają zasypianie. Materac Aloe Therapy dostępny jest w eleganckim pokrowcu Aloe Vera pikowanym specjalnym włóknem klimatyzującym. Producent zapewnia aż 6-letnią gwarancję na wkład materaca.

Pianka Aloe Vera
Pianka Aloe Vera: nowoczesny materiał o właściwościach regeneracyjnych dla skóry. Zawartość mikrokapsułek z ekstraktem z aloesu wpływa również na naturalną detoksykację organizmu podczas snu. Dzięki podwyższonej elastyczności punktowej oraz odpowiedniej sprężystości pianka zapewnia stabilne podłoże, na którym każda część ciała podparta jest w sposób prawidłowy, niezależnie od zajętej pozycji podczas snu.
pianka neroli
Pianka Neroli: niezwykle trwała i odporna na użytkowanie pianka, której produkcja opiera się na wykorzystaniu naturalnych olejków o właściwościach antydepresyjnych oraz wspomagających krążenie krwi. Przekłada się to na niezwykle zdrowy i odprężający sen. Pianka tworzy warstwę o grubości 6 cm.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Twardość - średni
Aloe Therapy - budowa
Pokrowiec Aloe Vera
Pokrowiec Aloe Vera: elegancki pokrowiec zawierający enzymy, substancje mineralne oraz aminokwasy, które mają działanie regeneracyjne dla skóry, co przekłada się na odprężający i komfortowy sen. Pokrowiec nadaję się do prania wodnego w temperaturze do 60 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
21 cm
Gwarancja:
6 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Materasso
MATERASSO