Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac NATURA ALOE MATERASSO piankowy
  • Materac NATURA ALOE MATERASSO piankowy
MATERASSO

Materac NATURA ALOE MATERASSO piankowy

1 086,00 zł
Nowy produkt

Dwustronny materac Natura Aloe w pikowanym pokrowcu Greenfirst z włóknem klimatyzującym.

Rozmiar:
Pokrowce:
Dostępny do 4 tygodni
Ilość:

Materac Natura Aloe to model w którym wykorzystano dwa rodzaje pianek charakteryzujących się ekologicznym wykonaniem oraz właściwościami gwarantującymi niezwykle komfortowy i odprężający sen. Połączenie pianki Lavender z materiałem Aloe Vera tworzy niezwykle higieniczne środowisko snu oraz powierzchnię stabilnie podtrzymującą ciało, co przekłada się na zdrowe podparcie każdej części ciała niezależnie od pozycji podczas snu. Materiały te są całkowicie wolne od substancji szkodliwych dla zdrowia oraz skutecznie chronią przed rozwojem i gromadzeniem alergenów, dzięki czemu jest to produkt w pełni bezpieczny dla alergików. W połączeniu z odpowiednią elastycznością oraz sprężystością tworzą niezwykle komfortową i wygodną powierzchnię spania. Materac Natural Aloe dostępny jest w antybakteryjnym, zdejmowanym pokrowcu Greenfirst. Jakość produktu potwierdza również 6-letnia gwarancja od producenta.

Pianka Aloe Vera
Pianka Aloe Vera: innowacyjny materiał ze specjalnymi mikrokapsułkami z wyciągiem z aloesu, którego właściwości wpływają na regenerację skóry oraz detoksykację organizmu. Wysoka higiena pracy w połączeniu z elastycznością i sprężystością materiału przekłada się na komfortowe i zdrowe podparcie ciała. Pianka tworzy dwie warstwy wierzchnie o grubości 6 cm.
Pianka Lavender
Pianka Lavender: piana o podwyższonej wytrzymałości oraz ekologicznym wykonaniu w porównaniu do standardowej pianki Eliocell stosowanej w produktach Materasso. Dzięki zastosowaniu naturalnego olejku lawendowego w obrębie materiału nie gromadzą się alergeny niebezpieczne dla zdrowia człowieka. Co więcej, niezwykle przyjemny aromat wpływa pozytywnie na układ nerwowy, oddechowy i krążenia. W materacu Natura Aloe stanowi warstwę o wysokości 6 cm.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 20 CM
Twardość - średni
Natura Aloe - budowa
Pokrowiec Greenfirst
Pokrowiec Greenfirst: zdejmowany, antybakteryjny pokrowiec z dodatkową powłoką chroniącą przed gromadzeniem i rozwojem alergenów na powierzchni materaca. Skutecznie eliminuje niebezpieczne dla zdrowia człowieka mikroorganizmy, zapewniając czyste i świeże środowisko snu. Producent zaleca odświeżanie pokrowca w temperaturze do 60 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
20 cm
Gwarancja:
6 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Materasso
MATERASSO