Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac MODULIA CLOUD SEMBELLA piankowy
  • Materac MODULIA CLOUD SEMBELLA piankowy
SEMBELLA

Materac MODULIA CLOUD SEMBELLA piankowy

1 241,00 zł
Nowy produkt

Piankowy materac o ortopedycznych i antyalergicznych właściwościach.

Rozmiar:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Materac Modulia Cloud to produkt marki Sembella. Wykonany został z trzech warstw pianki. Podstawę stanowi twarda pianka poliuretanowa, która gwarantuje bardzo dobrą stabilność. W kolejnej warstwie użytkownik znajdzie wysokoelastyczny materiał Bultex. Posiada on wewnętrzne i powierzchniowe kanały wentylacyjne, które gwarantują bardzo dobrą wymianę powietrza. Za odpoczynek na wysokim poziomie komfortu odpowiada termoelastyczna piana Sensipur. Reaguje ona na temperaturę użytkownika, przez co idealnie przylega do jego ciała. Modulia Cloud to produkt przyjazny dla alergików, do którego dołączony został zdejmowany pokrowiec przeznaczony do prania wodnego w temperaturze maksymalnej 60 stopni Celsjusza. Wysokość: 19 cm.

Pianka Sensipur
Pianka Sensipur: to termoelastyczna pianka, która reaguje na temperaturę i ciężar ciała użytkownika, przez co idealnie dopasowuje się do niego. Materiał ten gwarantuje odpoczynek na najwyższym poziomie komfortu.
Pianka Bultex
Pianka Bultex: wysokoelastyczny materiał o antyalergicznych właściwościach, który gwarantuje bardzo dobrą cyrkulację powietrza. Zapewnia doskonałą regeneracje sił podczas snu, oraz sprawia, że użytkownik ma pewność, iż jego kręgosłup jest właściwie ułożony.
Pianka Poliuretanowa
Pianka Poliuretanowa: to atestowana, klasyczna piana, która odpowiada za stabilność produktu. Gwarantuje przyjemny odpoczynek oraz posiada właściwości, które docenią osoby zmagające się z alergią.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 19 CM
Twardość - średni
Modulia Cloud - budowa
Pokrowiec modulia cloud
Pokrowiec: przewiewny pokrowiec, który z łatwością można zdjąć i przeznaczyć do prania wodnego w temperaturze nie wyższej niż 60 stopni Celsjusza.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
19 cm
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
średni
Producent:
Sembella
SEMBELLA