Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
MATERASSO

Materac COMFORT DYNAMIC MATERASSO piankowy

1 643,00 zł
Nowy produkt

Komfortowy, piankowy materac z zdejmowanym pokrowcem Lyocell.

Rozmiar:
Dostępny do 12 dni roboczych
Ilość:

Materac Comfort Dynamic marki Materasso zbudowany został z trzech rodzajów pianki. Pierwsza to lodowa piana wysokoelastyczna GREENGEL. W swojej strukturze zawiera żel, zaś jej grubość wynosi 3 cm. Jej główną zaletą jest fakt, iż doskonale regeneruje kręgosłup, dyski i stawy. Zapewnia również doskonałe podparcie dla użytkownika, niezależnie od tego w jakiej pozycji się znajduje jego ciało. Kolejną warstwę o grubości 7 cm stanowi komfortowa włoska pianka NIGHTFLY. Produkowana jest na bazie wody. Posiada wysokie parametry techniczne i użytkowe. Wśród klientów doceniana jest za znacznie wyższą elastyczność punktową w porównaniu z innymi piankami. Wspomniana elastyczność punktowa sprawia, że kręgosłup jest idealnie ułożony na powierzchni materaca. Specjalnie kształtowana piana o grubości 10 cm, stanowi rdzeń modelu. Całość jest bardzo stabilna i gwarantuje odpoczynek, na najwyższym poziomie komfortu. Do materaca dołączony został zdejmowany pikowany pokrowiec Lyocell, który w swojej strukturze posiada włókna klimatyzujące. Zdejmowane obszycie przeznaczone jest do prania wodnego w maksymalnej temperaturze 60 stopni Celsjusza. Całkowita wysokość modelu wynosi 22 cm.

Pianka Grenngel
Pianka Greengel: to pianka, która podczas snu doskonale regeneruje kręgosłup oraz stawy. Otwarto komórkowa budowa sprawia, że materiał ten jest bardzo przewiewny i gwarantuje idealną temperaturę, aby sen był idealny. Przy produkcji tej piany wykorzystywane są najnowsze technologie.
Pianka  Wysokoelastyczna
Pianka Wysokoelastyczna: to pianka o długiej żywotności. Jej ogromnym atutem jest znakomita cyrkulacja powietrza. Podwyższona elastyczność to kolejna zaleta tego materiału, który idealnie stabilizuje całą konstrukcję.
Pianka Nightfly
Pianka Nightfly: to pianka, która jest bezpieczna dla człowieka oraz środowiska, które go otacza. Niewątpliwym atutem tej piany jest elastyczność punktowa. Zapewnia ona idealne podparcie dla kręgosłupa na całej powierzchni materaca. Nightfly zapewnia wysoki komfort użytkowania. Jest również również odporna na deformacje.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Twardość - średni
Comfort Dynamic - budowa
Pokrowiec Lyocell
Pokrowiec Lyocell: Pokrowiec wyprodukowany został na bazie celulozy drzewnej, która sprawia że obszycie jest delikatne i przyjemne w dotyku. Materiał ten posiada właściwości antybakteryjne. Doskonale również wchłania i odprowadza wilgoć. Zdejmowany pokrowiec posiada pas wentylacyjny, który dodatkowo usprawnia przepływ powietrza. Obszycie przeznaczone jest do prania wodnego w temperaturze nie wyższej niż 60 stopni Celsjusza.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
22 cm
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Materasso
MATERASSO