Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

20 zł - 13897 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Obniżka cenowa

Ostatnio przeglądane

Promocje

Materac ZEUS JANPOL lateksowy

Nowy produkt

JANPOL

Twardy materac lateksowy o przeznaczeniu rehabilitacyjnym, obustronnie obłożony kokosem. Wysokiej jakości pokrowiec do wyboru.

Więcej szczegółów

Dostępny od 2 do 10 dni roboczych

1 144,00 zł


Więcej informacji

ZEUS to idealny materac rehabilitacyjny dla osób ze schorzeniami kręgosłupa i zaleceniami twardego podłoża do snu. Lateks zapewnia bardzo dobrą „oddychalność” materaca i wysoką higienę snu. Jest wykonany z min. 20% lateksu naturalnego i wytrzymały na deformacje wynikające z eksploatacji. Reaguje wyłącznie w miejscach nacisku. Dodatkowo model Zeus obustronnie obłożono kokosem o grubości 2 cm, który stanowi twarde podparcie dla ciała. Naturalne włókna z orzecha kokosowego przejmują wilgoć z powierzchni i blokują rozwój grzybów. Mata nie utrudnia wymiany powietrza. Oprócz warstw kokosowych, w modelu ZEUS użyto również wypełnienia w postaci końskiego włosia, chroniącego materac przed mikroorganizmami niebezpiecznymi dla zdrowia. Produkt jest dostępny w wysokiej jakości pokrowcach do wyboru. Materac należy do kategorii twardych i powinien być stosowany przez osoby o wadze przewyższającej 80 kg oraz problemami z nocną potliwością lub bólami kręgosłupa. Wiele ośrodków rehabilitacyjnych wydało mu pozytywną opinię. Wysokość: 19,5 cm. Posiada obustronnie identyczne cechy, więc zaleca się jego regularne obracanie. Czynność ta ułatwiona została poprzez montaż bocznych uchwytów. Materac łączy się wyłącznie ze stelażami prostymi.

pianka_visco
Lateks: zapewnia wyjątkową higienę użytkowania, posiada świetne właściwości antyalergiczne i przeciwgrzybicze. Dzięki kanalikom powietrza, z których zbudowany jest lateks nie gromadzi się w nim kurz i roztocza. Pianka sprężysta zapewnia wyjątkową elastyczność punktową, idealne podpierając ciało.

pianka_visco
Końskie Włosie: Jest cenione za swoje właściwości termiczne. Świetnie reguluje temperaturę na powierzchni skóry, zwiększając w ten sposób komfort snu. Ponadto końskie włosie jest bardzo elastyczne i wyjątkowo trwałe, co pozwala na dłuższe użytkowanie materaca. Jest szeroko stosowane we wszelkiego rodzaju materacach czy łóżkach sprężynowych.

pianka_visco
Kokos: Kokos jest naturalnym surowcem pochodzącym ze skorupy orzecha kokosowego. Zastosowanie go w materacu daje efekt usztywniający. Kokos jest lekki i przewiewny, zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, pochłania pot i wilgoć. Posiada właściwości antyalergiczne.
podkreslnik

Budowa:
Materac Zeus Janpol Budowa

Wysokość:
Wysokość wkładu: 16 cm
Wysokość całkowita: 19,5 cm
pokr_dol

Pokrowiec:

lato_zima_fortte
Lato/Zima Frotte: Standardowo materac Zeus występuje w pokrowcu Lato/Zima. Posiada dwie strony - letnią oraz zimową. Po stronie zimowej pokrowiec jest pikowany owczą wełną, natomiast po stronie letniej bawełną. Posiada dodatkowe uchwyty, które ułatwiają zamianę materaca stronami. Ze względu na swoje właściwości pokrowca Lato/Zima nie da się prać.

lato_zima_fortte
Jersey: Opcjonalnie materac Zeus występuje w pokrowcu Jersey. Tkanina pokrowca została wykonana z poliestru i jest pikowana ociepliną. Jersey posiada zamek rozdzielczy, który umożliwia bardzo łatwe ściągnięcie pokrowca. Można go prać w temperaturze do 60°C.
Twardość:
twardosc7
podkreslnik
5 stref
Materac Dwustronny
Materac Zeus nadaje się do użytkowania po obu stronach, a ich zamiana wydłuża jego żywotność.

5 stref
Pokrowiec do prania
Materac Zeus można opcjonalnie zamówić w pokrowcu, który można prać w temperaturze do 60ºC.

5 stref
Rehabilitacyjny
Materac posiada dodatkowe atesty, dzięki którym jest produkowany jako model rehabilitacyjny i ma 8% stawkę VAT.

5 stref
Antyalergiczny
Materac został wyprodukowany z użyciem higienicznych materiałów i można go polecać osobom wrażliwym na wszelkie alergeny.

5 stref
Produkt Polski
Materac Zeus został wyprodukowany w Polsce przez firmę Janpol.

5 stref
Certyfikat Oeko - Tex 100
Tkanina pokrowca posiada Certyfikat Oeko-Tex 100, który świadczy o wysokiej jakości użytego materiału.

podkreslnik
Informację o wybranym gratisie prosimy wpisać w pole "informacje dodatkowe".
W ramach promocji można wybrać tylko jeden gratis.
promocja
Przy rozmiarze 160x200 lub większym dwie poduszki GRATIS!
profilowana poduszka termoelastyczna janpol
poduszka antystres
poduszka mikrofibra
celliant sleep
stelaż arcadia II economy
Gratisowy stelaż w rozmiarze zamówionego materaca
nakładka pikowana medical
kołdra microfibra
Kołdra lub nakładka w rozmiarze zamówionego materaca
W przypadku materaca w rozmiarze 140x200 lub większym zamiast powyższych gratisów możesz wybrać jedną z poduszek:
poduszka lateksowa
poduszka lateksowa profilowana
poduszka smart latex
poduszka smart latex profilowana


Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Produkty powiązane