Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

40 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Materac VISCOGREEN MATERASSO piankowy Zobacz większe

Materac VISCOGREEN MATERASSO piankowy

Nowy produkt

MATERASSO

Naturalny materac z profilowanym rdzeniem pianki BIOGREEN obłożony pianką VISCOGREEN o właściwościach termoelastycznych.

Więcej szczegółów

Dostępny do 10 dni roboczych

Materasso

1 676,00 zł

Więcej informacji

Materac Viscogreen jest jednym z naturalnych materacy w ofercie firmy Materasso, który został zbudowany z pianek na bazie oleju rycynowego. Jego rdzeń stanowi wyprofilowana pianka wysokoplastyczna Biogreen o 7 strefach twardości. Obustronnie materac jest obłożony pianką termoelastyczną Viscogreen, dzięki której świetnie dopasowuje się do ciała i prawidłowo podpiera kręgosłup. Zastosowanie naturalnych materiałów wewnątrz materaca sprawia, że wytwarza przyjemny i kojący mikroklimat, a użyte pianki są nieszkodliwe dla człowieka. Materac Viscogreen jest dostępny w pokrowcu Greentex, który jest dodatkowo pikowany pianką termoelastyczną dla zwiększenia komfortu i dokładniejszego dopasowania się do ciała.

pianka_visco
Pianka Biogreen: To naturalna pianka wytworzona na bazie naturalnego oleju rycynowego. Surowce, z których powstał materiał wymagają stosowania bardzo mocnych stabilizatorów, przez co pianka ta jest znacznie odporniejsza na odkształcenia oraz utlenianie się - nie traci swoich właściwości nawet po wielu latach użytkowania. Pianka Biogreen jest delikatnie nasączona olejkiem aloesowym, który nadaje lekki i przyjemny aromat. Ma także działanie antyalergiczne. To wszystko sprawia, że materace utworzone na bazie pianki Biogreen wprowadzają kojący mikroklimat do sypialni.

pianka_visco
Pianka Viscogreen: Jest to autorka pianka firmy Materasso. Podobnie jak pianka Biogreen ta również powstała na bazie naturalnego oleju rycynowego często stosowanego w farmaceutyce. Pianka Viscogreen jest "zielonym odpowiednikiem" pianek termoelastycznych innych producentów. Ma jednak większą gęstość oraz szybszy sposób pracy. Dzięki temu do materacy z pianką Viscogreen nie trzeba się tak długo przyzwyczajać.
podkreslnik

Budowa

Budowa Materaca Viscogreen Materasso

Wysokość:

Wysokość wkładu: 16 cm
Wysokość całkowita: 19 cm
pokr_dol

Pokrowiec:

lato_zima_fortte
Greentex: Viscogreen występuje w wysokiej jakości pokrowcu Greentex. Tkanina ta została wyróżniona nagrodą INTERZUM AWARD jako inteligentny materiał. Naturalny materiał jest przyjazny środowisku. Posiada specjalne probiotyki skutecznie chroniące materac przed alergenami czy bakteriami. Ponadto posiada dodatkową warstwę pianki termoelastycznej, która poprawia dopasowanie się do ciała i maksymalnie redukuje naciski towarzyszące podczas spania. Pokrowiec nadaje się do prania wodnego w temperaturze do 40 st.C.
podkreslnik

Twardość:

twardosc7

5 stref
Materac Dwustronny
Materac Viscogreen nadaje się do użytkowania po obu stronach, a ich zamiana wydłuża jego żywotność.

5 stref
Antyalergiczny
Materiały użyte do wytworzenia materaca charakteryzują się dużą higieną pracy i odpornością na alergeny.
5 stref
Materac Rehabilitacyjny
Materac Viscogreen posiada specjalne atesty, dzięki którym zyskał miano materaca rehabilitacyjnego i posiada 8% stawkę Vat.

5 stref
Gwarancja 5 Lat
Materac Viscogreen posiada 5 lat pełnej gwarancji producenta, która obejmuje odkształcenia i nieprawidłową pracę materaca.

5 stref
Nagroda Interzum Award
Tkanina, z której został wykonany pokrowiec materaca została nagrodzona prestiżową nagrodą INTERZUM AWARD za inteligentny materiał.

5 stref
Przyjazny dla Środowiska
W trakcie produkcji materacy z firmy Materasso udało się ograniczyć emisję szkodliwych substancji do minimum, chroniąc atmosferę oraz środowisko naturalne.

5 stref
Certyfikat Eco Passport
Materac Viscogreen posiada certyfikat Eco Passport, który gwarantuje, że materac nie zawiera żadnych niebezpiecznych substancji i jest bezpieczny dla środowiska.

5 stref
Klej Wodny Simalfa
Do utworzenia materaca Viscogreen firma Materasso używa wodnego kleju Simalfa, który łączy kolejne warstwy materaca bez wydzielania szkodliwych substancji dla człowieka i środowiska.

podkreslnik

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu internetowego Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Produkty powiązane