Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

30 zł - 13897 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Obniżka cenowa

Ostatnio przeglądane

Materac TYTAN JANPOL piankowo-kokosowy

Nowy produkt

JANPOL

Bardzo twardy materac z pianki poliuretanowej wzmacnianej płytami kokosowymi.

Więcej szczegółów

Dostępny do 10 dni roboczych

Janpol

612,00 zł


Więcej informacji

Materac Tytan firmy Janpol to najlepsze propozycja dla osób lubiących spać na twardym podłożu, z problemami kręgosłupa oraz o wadze powyżej 80 kg. Materac o wysokości 14 cm posiada przewiewny wkład. We wnętrzu nie rozwijają się drobnoustroje oraz bardzo groźna dla zdrowia pleśń. Wysokiej jakości pianka poliuretanowa stanowi trzon wypełnienia i dla dodatkowego wzmocnienia została obłożona płytami z włókien orzecha kokosowego. Pianka o grubości 10 cm ma właściwości antyalergiczne i nie ulega zniekształceniom pod wpływem dużego ciężaru lub długotrwałego użytkowania. Materiał dopasowuje się do kształtu ciała użytkownika. Otoczenie go płytami kokosowymi, o grubości 2 cm, zapewnia właściwe odprowadzanie wilgoci z powierzchni materaca. Kokos jako surowiec naturalny jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia człowieka. Pokrowiec lato/zima idealnie dostosowuje produkt do zmieniających się pór roku. Strona z oddychającą bawełną sprawdzi się w lecie, a wełna owcza, znajdująca się po przeciwnej stronie, dogrzeje organizm zimą. Materac przeznaczony jest do używania ze stelażami prostymi. Posiada dwuletnią gwarancję.

włókno kokosowe
Włókno kokosowe: lekki, naturalny materiał produkowany z włókien pochodzących ze skorupy orzecha kokosowego. Cechuje go duża przewiewność i zdolność do absorbowania wilgoci. Jest antyalergiczny. Stosowany w materacach o dużym stopniu twardości.
pianka poliuretanowa
Pianka Poliuretanowa: oznaczona symbolem T25 - 1m³ bryły piany waży dokładnie 25 kg. Nadaje twardości i wytrzymałości materacom. Jest elastyczna i może dostosowywać się do kształtu ciała.
podkreślnik

Budowa

Materac Tytan BudowaWysokość:

Wysokość: ok. 14 cm

wysokość


Pokrowiec:

Pokrowiec Lato-Zima
Pokrowiec Lato-Zima: Pokrowiec posiada 2 strony letnią - obszytą bawełną i zimową - pikowaną owczą wełną. Strona letnia zapewnia przyjemny chłód i absorbuje wilgoć. Strona zimowa utrzymuje ciepło, dzięki czemu wpływa korzystnie na krążenie krwi. Pokrowiec nie może być prany, ponieważ jest przyszyty do materaca na stałe.
podkreślnik


Twardość:

twardośćMaterac dwustronny
Materac Dwustronny
Odwracanie materaca co pewien czas na drugą stronę, pozwoli utrzymać jego właściwości przez dłuższy czas.

wyrób medyczny
Produkt Medyczny
Twardy materac polecany jest osobom z chorobami kręgosłupa, posiada właściwości antyreumatyczne.

Certyfikat Oeko-Tex
Certyfikat OEKO-TEX
Tkanina posiada Certyfikat OEKO-TEX® Standard 100.
podkreslnik

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.