Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

30 zł - 13897 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Obniżka cenowa

Ostatnio przeglądane

Promocje

Materac TYTAN JANPOL piankowo-kokosowy

Nowy produkt

JANPOL

Bardzo twardy materac z pianki poliuretanowej wzmacnianej płytami kokosowymi.

Więcej szczegółów

Dostępny od 2 do 10 dni roboczych

627,00 zł


Więcej informacji

Materac Tytan firmy Janpol to najlepsze propozycja dla osób lubiących spać na twardym podłożu, z problemami kręgosłupa oraz o wadze powyżej 80 kg. Materac o wysokości 14 cm posiada przewiewny wkład. We wnętrzu nie rozwijają się drobnoustroje oraz bardzo groźna dla zdrowia pleśń. Wysokiej jakości pianka poliuretanowa stanowi trzon wypełnienia i dla dodatkowego wzmocnienia została obłożona płytami z włókien orzecha kokosowego. 10-cio centymetrowa pianka ma właściwości antyalergiczne i nie ulega zniekształceniom pod wpływem dużego ciężaru lub długotrwałego użytkowania. Materiał dopasowuje się do kształtu ciała użytkownika. Otoczenie go płytami kokosowymi, o grubości 2 cm, zapewnia właściwe odprowadzanie wilgoci z powierzchni materaca. Kokos jako surowiec naturalny jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia człowieka. Pokrowiec lato/zima idealnie dostosowuje produkt do zmieniających się pór roku. Strona z oddychającą bawełną sprawdzi się w lecie, a wełna owcza, znajdująca się po przeciwnej stronie, dogrzeje organizm zimą. Materac przeznaczony jest do używania ze stelażami prostymi. Posiada dwuletnią gwarancję.

włókno kokosowe
Włókno kokosowe: lekki, naturalny materiał produkowany z włókien pochodzących ze skorupy orzecha kokosowego. Cechuje go duża przewiewność i zdolność do absorbowania wilgoci. Jest antyalergiczny. Stosowany w materacach o dużym stopniu twardości.
pianka poliuretanowa
Pianka Poliuretanowa: oznaczona symbolem T25 - 1m³ bryły piany waży dokładnie 25 kg. Nadaje twardości i wytrzymałości materacom. Jest elastyczna i może dostosowywać się do kształtu ciała.
podkreślnik

Budowa

Materac Tytan BudowaWysokość:

Wysokość: ok. 14 cm

wysokość


Pokrowiec:

Pokrowiec Lato-Zima
Pokrowiec Lato-Zima: Pokrowiec posiada 2 strony letnią - obszytą bawełną i zimową - pikowaną owczą wełną. Strona letnia zapewnia przyjemny chłód i absorbuje wilgoć. Strona zimowa utrzymuje ciepło, dzięki czemu wpływa korzystnie na krążenie krwi. Pokrowiec nie może być prany, ponieważ jest przyszyty do materaca na stałe.
podkreślnik


Twardość:

twardośćMaterac dwustronny
Materac Dwustronny
Odwracanie materaca co pewien czas na drugą stronę, pozwoli utrzymać jego właściwości przez dłuższy czas.

wyrób medyczny
Produkt Medyczny
Twardy materac polecany jest osobom z chorobami kręgosłupa, posiada właściwości antyreumatyczne.

Certyfikat Oeko-Tex
Certyfikat OEKO-TEX
Tkanina posiada Certyfikat OEKO-TEX® Standard 100.
podkreslnik

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.