Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

30 zł - 13897 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Obniżka cenowa

Ostatnio przeglądane

Materac SWISS LAVENDER MATERASSO piankowy Zobacz większe

Materac SWISS LAVENDER MATERASSO piankowy

Nowy produkt

MATERASSO

Wysokiej jakości materac piankowy o średnim stopniu twardości z niezwykłym pokrowcem zawierającym minerały.

Więcej szczegółów

Dostępny od 2 do 10 dni roboczych

Materasso

1 909,00 zł


Więcej informacji

Wypełnienie materaca zostało wykonane z połączenia dwóch nowoczesnych rodzajów pianek. Główną warstwę stanowi tworzywo Lavender o grubości 14 cm. Materiał jest elastyczny i sprężysty, dzięki czemu tworzy ergonomiczne podparcie dla kręgosłupa. Wkład posiada siedem stref komfortu o zróżnicowanym nacisku. Pianka nasączona jest naturalnym olejkiem lawendowym, który nie tylko odpręża i relaksuje użytkownika, ale przede wszystkim odstrasza drobnoustroje i pasożyty. Drugim, z materiałów wypełniających produkt, jest pianka EvoPoreHRC, która jest jednym z najnowocześniejszych wypełnień do materacy. W tym produkcie stanowi warstwę o grubości 6 cm. Jest to materiał o niezwykle wysokiej wytrzymałości na częste zmiany poziomów wilgoci oraz temperatury. Tworzywo nie wykrusza się i nie odkształca nawet po wielu latach. Pianka stanowi doskonałą podporę dla ciała dzięki swoim parametrom sprężystości i elastyczności. Materac pokryty jest pokrowcem o niezwykłych właściwościach, zaczerpniętych z chińskiej medycyny ludowej, które poprawiają komfort snu.

pianka Evopore
Pianka EvoPoreHRC: Materiał o bardzo wysokim poziomie odporności na zmienne warunki. Tworzywo nie ulega uszkodzeniu nawet podczas wieloletniej pracy w miejscu o zmiennym poziomie wilgoci i temperatury. Zjawisko wahań tych parametrów występuje w materacu każdej nocy. Wieczorem wypełnienie nagrzewa się pod wpływem temperatury ciała oraz zwiększa się jego poziom wilgoci pochodzącej z potu, a następnie rano produkt szybko stygnie i paruje.
pianka lavender
Pianka Lavender: Naturalne biokomponenty, użyte do produkcji tej pianki, stanowią gwarancję bezpieczeństwa. Materiał nasączony jest całkowicie naturalnym olejkiem z kwiatów lawendy, które mają właściwości dezynfekcyjne oraz odstraszające insekty i drobnoustroje. Dodatkowo aromat uwalniany stopniowo podczas użytkowania koi nerwy i pozwala się zrelaksować.
podkreślnik

Budowa

Materac Swiss Lavender Budowa


Wysokość:

Wysokość w pokrowcu Biorytmic: ok. 23 cm
wysokość


Pokrowiec:

Pokrowiec Biorytmic
Biorytmic: To zrównoważone połączenie najnowszej technologii oraz tradycyjnej, chińskiej medycyny ludowej. Tkanina uszyta jest z włókien pochodzenia roślinnego z dodatkiem minerałów, które wpływają na poprawę przepływu energii wewnętrznej. Użytkownik podczas snu odczuwa wyraźne obniżenie poziomu stresu. Spokojny, głęboki sen pozwala na prawidłową regenerację organizmu, dzięki czemu rano człowiek budzi się wypoczęty i pełen energii. Materiał ma właściwości regulujące temperaturę i zapobiega przegrzewaniu się organizmu. Pokrowiec posiada zamek umożliwiający jego ściągnięcie i wypranie w temperaturze do 60°C.
podkreślnik


Twardość:

twardośćMaterac dwustronny
Materac Dwustronny
Materac posiada dwie strony użytkowe o średnim stopniu twardości, Częste obracanie produktu umożliwia utrzymanie jego prawidłowego kształtu.

Antyalergiczny
Antyalergiczny
Materiały, których użyto do wykonania materaca są bezpieczne dla zdrowia człowieka. Komponenty posiadają szereg właściwości zmniejszających ilość alergenów.

Przyjazny dla środowiska
Przyjazny dla środowiska
Marka Materasso podczas wykonywania swoich produktów dba o ograniczenie do minimum emisji substancji szkodliwych.

Strefy komfortu
Strefy komfortu
Produkt posiada siedem stref twardości umożliwiających dopasowanie materaca do kształtu ciała oraz optymalną podporę dla kręgosłupa.

Gwarancja 5 lat
Gwarancja 5 lat
Produkt posiada 12-letnią gwarancję przyznaną przez producenta, która obejmuje nieprawidłową pracę materaca oraz odkształcenia jego struktury.

podkreslnik

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.