Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

30 zł - 13897 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Obniżka cenowa

Ostatnio przeglądane

Obniżka! Materac SWISS ADAPTIVE MATERASSO 80x200 piankowy Zobacz większe

Materac SWISS ADAPTIVE MATERASSO 80x200 piankowy

Poekspozycyjny

MATERASSO

Materac zawdzięczający swoją podwyższoną twardość naturalnej macie kokosowej.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie sztuki!

Wyprzedaż
Materasso

1 847,90 zł

-15%

2 174,00 zł


Więcej informacji

Materac Swiss Adaptive jest modelem opierającym się na trzech warstwach pianki. W samym środku tworzywo wysokoelastyczne ma wysokość 9 cm. Materiał ten cechuje duża przewiewność i odporność na zniekształcenia. Po jego obu stronach zastosowano utwardzającą matę kokosową oraz warstwę profilowanej pianki EvoPore HRR o grubości 6 cm. Jednakowe właściwości obu powierzchni sprawiają, że materac może być obracany. Powierzchnie dostosowują się do pozycji przyjmowanej przez użytkownika i zapewniają komfortowy wypoczynek. Częścią materaca jest także zdejmowany pokrowiec Biorytmic. Tkanina zawiera naturalne minerały oraz jest wyposażona w taśmę 3D, która wspomaga aktywną wentylację w produkcie.

UWAGA! Materac jest modelem z ekspozycji. Rabat w wysokości 15% jest uwzględniony w cenie. Materace z wyprzedaży wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.


Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.