Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

40 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Materac SULTAN LATEX MATERASSO lateksowy Zobacz większe

Materac SULTAN LATEX MATERASSO lateksowy

Nowy produkt

MATERASSO

Komfortowy, rehabilitacyjny materac lateksowy w wysokiej jakości pokrowcu do prania.

Więcej szczegółów

Dostępny od 2 do 10 dni roboczych

Materasso

1 217,00 zł

Więcej informacji

Sultan Latex to klasyczny, rehabilitacyjny materac lateksowy w ofercie firmy Materasso. Został w całości zbudowany wyłącznie z naturalnych materiałów. Jego wkład stanowi blok bardzo dobrej jakości przewiewnego lateksu. Lateks jest tworzywem bardzo higienicznym, wewnątrz którego nie rozwijają się żadne grzyby, pleśnie czy roztocza. Z tego powodu jest bardzo często polecany dzieciom oraz alergikom. Materace lateksowe mają także bardzo szeroką tolerancję wagową, przez co można je polecać parom o bardzo dużej różnicy wagowej. Materac jest elastyczny i reaguje na nacisk miejscowo i może łatwo dopasować się do konturów ciała. Model Sultan Latex jest dostępny w twardości na poziomie określonym jako H2 i w pokrowcu Bamboo (pikowany włóknem klimatyzowanym). Jest to model rehabilitacyjny o siedmiu strefach twardości i wysokości 18 cm. Jest dwustronny, co zapewnia mu jeszcze dłuższą żywotność.

pianka_visco
Lateks: Lateks jest pianką wulkanizowaną z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Został on odkryty w roku 1928, a pierwsze materace lateksowe zaprezentowała firma Dunlopillo. Materace te zostały nazwane materacami królewskimi, ze względu na ich świetne parametry. Lateks jest jednym z najbardziej żywotnych tworzyw wykorzystywanych w materacach. Pianka lateksowa nie utlenia się i jest odporna na stałe odkształcenia. Wewnątrz lateksu nie rozwijają się bakterie, co czyni go bardzo higienicznym i bezpiecznym w użyciu materiałem.
podkreslnik

Budowa

Budowa materac materasso sultan latex

Wysokość:

Wysokość całkowita: 18 cm
pokr_dol

Pokrowiec:

bamboo
Bamboo: pokrowiec, którego tkanina wykonana została z naturalnego włókna bambusowego, bawełny i poliestru. Specjalne włókno klimatyzujące usprawnia przepływ swieżego powietrza do wnętrza materaca. Pokrowiec doskonale chroni materac przed zanieszyczeniami i drobnoustrojami. Produkt nadaje się do prania w temperaturze nie wyższej niż 60 stopni Celcjusza.
podkreslnik

Twardość:

twardosc7

materac dwustronny
Materac Dwustronny
Materac Sultan Latex nadaje się do użytkowania po obu stronach, a ich zamiana wydłuża jego żywotność.

6 lat gwarancji
Gwarancja 6 lat
Materac objęty jest gwarancją od producenta na okres 6 lat.

antyalergiczny
Antyalergiczny
Materiały użyte do wytworzenia materaca charakteryzują się dużą higieną pracy i odpornością na alergeny, przez co model ten może być polecany alergikom.

do stelaży regulowanych
Do Stelaży Regulowanych
Materac Sultan Latex został zbudowany w sposób umożliwiający stosowanie go ze stelażami regulowanymi elektrycznie lub manualnie.

pokrowiec do prania
Pokrowiec do prania
Sultan Latex występuje w wysokiej jakości pokrowcu nadającym się do prania w temperaturze do 60ºC.

dla par
Idealny Dla Par
Materac Sultan Latex ma bardzo dużą tolerancję wagową, przez co z powodzeniem może być stosowany przez pary o dużej różnicy wagowej

co2 friendly
Przyjazny dla Środowiska
W trakcie produkcji materaców udało się ograniczyć emisję szkodliwych substancji do minimum, chroniąc atmosferę oraz środowisko naturalne.

eco passport
Certyfikat Eco Passport
Materac Sultan Latex posiada certyfikat Eco Passport, który gwarantuje, że materac nie zawiera żadnych niebezpiecznych substancji i jest bezpieczny dla środowiska.

klej wodny simalfa
Klej Wodny Simalfa
Do utworzenia materaca Spinalis Ortopedic firma Materasso używa wodnego kleju Simalfa, który łączy kolejne warstwy materaca bez wydzielania szkodliwych substancji dla człowieka ani środowiska.
podkreslnik

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Produkty powiązane