Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

30 zł - 13897 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Obniżka cenowa

Ostatnio przeglądane

Promocje

Materac SULTAN LATEX MATERASSO lateksowy

Nowy produkt

MATERASSO

Komfortowy, rehabilitacyjny materac lateksowy w wysokiej jakości pokrowcu do prania.

Więcej szczegółów

Dostępny od 2 do 10 dni roboczych

1 217,00 zł


Więcej informacji

Sultan Latex to klasyczny, rehabilitacyjny materac lateksowy w ofercie firmy Materasso. Został w całości zbudowany wyłącznie z naturalnych materiałów. Jego wkład stanowi blok bardzo dobrej jakości przewiewnego lateksu o wysokości 14 cm. Lateks jest tworzywem bardzo higienicznym, wewnątrz którego nie rozwijają się żadne grzyby, pleśnie czy roztocza. Z tego powodu jest bardzo często polecany dzieciom oraz alergikom. Materace lateksowe mają także bardzo szeroką tolerancję wagową, przez co można je polecać parom o bardzo dużej różnicy wagowej. Materac jest elastyczny i reaguje na nacisk miejscowo i może łatwo dopasować się do konturów ciała. Model Sultan Latex jest dostępny w dwóch twardościach (H2, H3) do wyboru i w pokrowcu Aloe Vera (pikowany włóknem klimatyzowanym). To dość niski model rehabilitacyjny o siedmiu strefach twardości i wysokości 15 cm. Jest dwustronny, co zapewnia mu jeszcze dłuższą żywotność.

pianka_visco
Lateks: Lateks jest pianką wulkanizowaną z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Został on odkryty w roku 1928, a pierwsze materace lateksowe zaprezentowała firma Dunlopillo. Materace te zostały nazwane materacami królewskimi, ze względu na ich świetne parametry. Lateks jest jednym z najbardziej żywotnych tworzyw wykorzystywanych w materacach. Pianka lateksowa nie utlenia się i jest odporna na stałe odkształcenia. Wewnątrz lateksu nie rozwijają się bakterie, co czyni go bardzo higienicznym i bezpiecznym w użyciu materiałem.
podkreslnik

Budowa

Pokrowiec Aloe Vera
Aloe Vera
Blok lateksu o wysokości 14cm
lateks
Pokrowiec Aloe Vera
lateks

Wysokość:

Wysokość wkładu: 14 cm
Wysokość całkowita: 15 cm
pokr_dol

Pokrowiec:

lato_zima_fortte
Aloe Vera Jest to bardzo popularny pokrowiec spotykany wśród wielu producentów. Aloe Vera został uszyty z tkaniny nasączonej ekstraktem z aloesu. Ma on za zadanie odżywiać i pielęgnować skórę osoby śpiącej na materacu. Materiał jest także pikowany włóknem klimatyzującym i bardzo swobodnie oddycha. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy i można go prać w temperaturze do 60°C.
podkreslnik

Twardość:

twardosc7

5 stref
Materac Dwustronny
Materac Sultan Latex nadaje się do użytkowania po obu stronach, a ich zamiana wydłuża jego żywotność.

5 stref
Antyalergiczny
Materiały użyte do wytworzenia materaca charakteryzują się dużą higieną pracy i odpornością na alergeny, przez co model ten może być polecany alergikom.

5 stref
Do Stelaży Regulowanych
Materac Sultan Latex został zbudowany w sposób umożliwiający stosowanie go ze stelażami regulowanymi elektrycznie lub manualnie.

5 stref
Pokrowiec do prania
Sultan Latex występuje w wysokiej jakości pokrowcu nadającym się do prania w temperaturze do 60ºC.

5 stref
Idealny Dla Par
Materac Sultan Latex ma bardzo dużą tolerancję wagową, przez co z powodzeniem może być stosowany przez pary o dużej różnicy wagowej

5 stref
Przyjazny dla Środowiska
W trakcie produkcji materaców udało się ograniczyć emisję szkodliwych substancji do minimum, chroniąc atmosferę oraz środowisko naturalne.

5 stref
Certyfikat Eco Passport
Materac Sultan Latex posiada certyfikat Eco Passport, który gwarantuje, że materac nie zawiera żadnych niebezpiecznych substancji i jest bezpieczny dla środowiska.

5 stref
Klej Wodny Simalfa
Do utworzenia materaca Spinalis Ortopedic firma Materasso używa wodnego kleju Simalfa, który łączy kolejne warstwy materaca bez wydzielania szkodliwych substancji dla człowieka ani środowiska.
podkreslnik

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Produkty powiązane