Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

40 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Materac SMART ELASTO kieszeniowo-piankowy Zobacz większe

Materac SMART ELASTO SEMBELLA kieszeniowo-piankowy

Nowy produkt

SEMBELLA

Sprężynowo-piankowy materac z powierzchniami o różnej twardości.

Więcej szczegółów

Dostępny do 15 dni roboczych

Sembella

791,00 zł


Więcej informacji

Upodobania względem twardości materaca mogą ulegać zmianie. Jeśli zdecydujemy się na materac Smart Elasto to po pewnym czasie, zamiast kupować nowy o innej twardości, będziemy mogli po prostu odwrócić ten model i cieszyć się jego nowymi właściwościami. W tym materacu jedna powierzchnia ma twardość H2, a druga H3. Trzon produktu to wysokiej jakości sprężyna kieszeniowa z siedmioma strefami komfortu. Sprężyny, uginając się indywidualnie, dopasowują się do ciężaru i kształtu ciała użytkownika. Krzywizny kręgosłupa są właściwie podparte, niezależnie od pozycji w jakie śpimy. Po jednej stronie wkład kieszeniowy pokryty jest dwucentymetrową warstwą lateksu o dużej sprężystości. Lateks blokuje rozwój bakterii, a jego porowata struktura wzmacnia cyrkulację powietrza. Przeciwna strona to pianka poliuretanowa o wrażliwości punktowej. Jest odporna na zniekształcenia i delikatnie otacza ciało. Poliestrowy pokrowiec zabezpiecza wkład przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Można go często prać i nie straci swoich właściwości. To model dwustronny o wysokich walorach higienicznych. Ma grubość 18 cm i może być łączony wyłącznie ze stelażami bez regulacji.

UWAGA! Materace w rozmiarze 90x200, 140x200 oraz 160x200 dostępne są już w 8 dni roboczych!

sprężyna kieszeniowa
Sprężyna kieszeniowa: panel składający się z 266 szt. sprężyn na 1 m². Każda z nich umieszczona jest w osobnej przegrodzie. Są rozmieszczone w sposób tworzący na powierzchni siedem stref komfortu.
pianka lateksowa
Pianka lateksowa: elastyczny materiał o właściwościach antyalergicznych. Dzięki porowatej strukturze jest przewiewny. Szybko odzyskuje swój pierwotny kształt i nie deformuje się.
pianka poliuretanowa
Pianka poliuretanowa: została zastosowana po stronie materaca o twardości H2. Dopasowuje się do kształtu ciała i jest bardzo trwała. Daje poczucie miękkości i przyjemnego otulenia.
podkreślnik

Budowa

Materac Smart ElastoWysokość:


Wysokość całkowita: ok 18 cm
wysokość


Pokrowiec:

Pokrowiec Husa Smart
Husa Smart: materiał wykonany z włókien poliestrowych odpornych na zużycie i dobrze chłonących wilgoć. Pokrowiec dzięki pikowaniu jest miękki i estetyczny. Łatwo przepuszcza powietrze w głąb materaca. Nadaje się do prania w temp. 60 st.C.
podkreślnik


Twardość H2:

twardość H2
Twardość H3:
Twardość H3
Pokrowce do prania
Pokrowiec do prania
Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy, więc można go czyścić w całości lub dzieląc na części.

Materac Antyalergiczny
Antyalergiczny
Materiały znajdujące się w produkcie nie posiadają w swoim składzie czynników wywołujących alergie.
7 stref komfortu
7 stref komfortu
To podział na rejony o twardości dopasowanej do wagi poszczególnych partii ciała.

Gwarancja - 5 lat
5 lat gwarancji
Producent udziela 5-letniej gwarancji na wkład materaca.
podkreslnik

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Produkty powiązane