Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

42 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Obniżka! Materac SMART ELASTO kieszeniowo-piankowy Zobacz większe

Materac SMART ELASTO SEMBELLA kieszeniowo-piankowy

Nowy produkt

SEMBELLA

Sprężynowo-piankowy materac z powierzchniami o różnej twardości.

Więcej szczegółów

Dostępny do 15 dni roboczych

Sembella

553,70 zł

-30%

791,00 zł


Więcej informacji

Upodobania względem twardości materaca mogą ulegać zmianie. Jeśli zdecydujemy się na materac Smart Elasto to po pewnym czasie, zamiast kupować nowy o innej twardości, będziemy mogli po prostu odwrócić ten model i cieszyć się jego nowymi właściwościami. W tym materacu jedna powierzchnia ma twardość H2, a druga H3. Trzon produktu to wysokiej jakości sprężyna kieszeniowa z siedmioma strefami komfortu. Sprężyny, uginając się indywidualnie, dopasowują się do ciężaru i kształtu ciała użytkownika. Krzywizny kręgosłupa są właściwie podparte, niezależnie od pozycji w jakie śpimy. Po jednej stronie wkład kieszeniowy pokryty jest dwucentymetrową warstwą lateksu o dużej sprężystości. Lateks blokuje rozwój bakterii, a jego porowata struktura wzmacnia cyrkulację powietrza. Przeciwna strona to pianka poliuretanowa o wrażliwości punktowej. Jest odporna na zniekształcenia i delikatnie otacza ciało. Poliestrowy pokrowiec zabezpiecza wkład przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Można go często prać i nie straci swoich właściwości. To model dwustronny o wysokich walorach higienicznych. Ma grubość 18 cm i może być łączony wyłącznie ze stelażami bez regulacji.

UWAGA! Materace w rozmiarze 90x200, 140x200 oraz 160x200 dostępne są już w 8 dni roboczych!

sprężyna kieszeniowa
Sprężyna kieszeniowa: panel składający się z 266 szt. sprężyn na 1 m². Każda z nich umieszczona jest w osobnej przegrodzie. Są rozmieszczone w sposób tworzący na powierzchni siedem stref komfortu.
pianka lateksowa
Pianka lateksowa: elastyczny materiał o właściwościach antyalergicznych. Dzięki porowatej strukturze jest przewiewny. Szybko odzyskuje swój pierwotny kształt i nie deformuje się.
pianka poliuretanowa
Pianka poliuretanowa: została zastosowana po stronie materaca o twardości H2. Dopasowuje się do kształtu ciała i jest bardzo trwała. Daje poczucie miękkości i przyjemnego otulenia.
podkreślnik

Budowa

Materac Smart ElastoWysokość:


Wysokość całkowita: ok 18 cm
wysokość


Pokrowiec:

Pokrowiec Husa Smart
Husa Smart: materiał wykonany z włókien poliestrowych odpornych na zużycie i dobrze chłonących wilgoć. Pokrowiec dzięki pikowaniu jest miękki i estetyczny. Łatwo przepuszcza powietrze w głąb materaca. Nadaje się do prania w temp. 60 st.C.
podkreślnik


Twardość H2:

twardość H2
Twardość H3:
Twardość H3
Pokrowce do prania
Pokrowiec do prania
Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy, więc można go czyścić w całości lub dzieląc na części.

Materac Antyalergiczny
Antyalergiczny
Materiały znajdujące się w produkcie nie posiadają w swoim składzie czynników wywołujących alergie.
7 stref komfortu
7 stref komfortu
To podział na rejony o twardości dopasowanej do wagi poszczególnych partii ciała.

Gwarancja - 5 lat
5 lat gwarancji
Producent udziela 5-letniej gwarancji na wkład materaca.
podkreslnik

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Produkty powiązane