Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

20 zł - 7807 zł

Dostępny od ręki

Ostatnio przeglądane

Promocje

Nowy Wyprzedaż! Materac SMARAGD BIO-EX MATERASSO kieszeniowe Zobacz większe

Materac SMARAGD BIO-EX MATERASSO 80x200 kieszeniowy

Nowy produkt

MATERASSO

Komfortowy materac kieszeniowy z pianką wysokoelastyczną.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Dostępny od ręki!

Ostatnie sztuki!

545,30 zł

-30%

779,00 zł


Więcej informacji

Materac Smaragd Bio-Ex to propozycja dla osób preferujących modele kieszeniowe o dużej sprężystości. Trzonem produktu jest warstwa sprężyn, które są umieszczone w osobnych przegrodach. Każda z nich ugina się proporcjonalnie do poziomu nacisku, dzięki czemu kręgosłup zostaje stale utrzymany w odpowiedniej płaszczyźnie. Po obu stronach materaca zastosowano piankę wysokoelastyczną, która tłumi naciski sprężyn. Materiał ten jest bardzo higieniczny, ponieważ w jego wnętrzu nie odkładają się kurz i roztocza. Pianka jest elastyczna i sprężysta, dzięki czemu dopasowuje się z łatwością do kształtu sylwetki. Bardzo szybko odzyskuje swój pierwotny kształt i cechuje ją spora odporność na zniekształcenia. Wszystkie warstwy materaca są odpowiednio przewiewne, dzięki czemu we wnętrzu panuje suche środowisko niesprzyjające rozwojowi pleśni i grzybów. Model Bio-Ex wyposażony jest w estetyczny pokrowiec, który chroni wypełnienie przed zniszczeniem i zabrudzeniem. Materiał jest przyjemny w dotyku i nie naciąga się podczas użytkowania.

UWAGA! Materac ten jest modelem z ekspozycji, przez co został na niego nałożony rabat (-30%). Rabat jest już uwzględniony w cenie. Materace z wyprzedaży wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

Całkowita wysokość materaca to ok. 20 cm.
Gwarancja: 5 lat. 

pianka wysokoelastyczna
Pianka wysokoelastyczna: elastyczny i sprężysty materiał cechujący się wysokim poziomem przewiewności. Bardzo szybko odzyskuje pierwotny kształt i jest odporny na powstawanie trwałych odkształceń. Dzięki elastyczności punktowej z łatwością dopasowuje się do ciała. Pianka jest higieniczna i może być używana przez alergików.

podkreslnik

Budowa

Materac Szmaragd Pan Materac Budowa


Wysokość:


Wysokość całkowita: 20 cm
pokr_dol


Pokrowiec:

pokrowiec wiscosa
Wiscosa: tkanina miła w dotyku i przyjazna dla skóry. Chroni wypełnienie przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Materiał jest elastyczny i szybko absorbuje nadmiar wilgoci z powierzchni.
Twardość
Twardość H4
podkreslnik

Antyalergiczny
Antyalergiczny
We wnętrzu materaca nie zalegają kurz i roztocza, które są najczęstszą przyczyną alergii.

Przyjazny dla cżłowieka
Bezpieczny dla zdrowia
Wszystkie materiały wykorzystane do produkcji materaca spełniają restrykcyjne normy jakości.

Dwustronny
Dwustronny
Regularne obracanie materaca wydłuży znacząco jego żywotność.

podkreslnik

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.