Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

40 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Materac TEMPUR SENSATION LUXE COOLTOUCH

Nowy produkt

TEMPUR

Materac z kolekcji Tempur Sensation, który wyposażony został w technologię CoolTouch.

Więcej szczegółów

Tempur

7 864,00 zł

Więcej informacji

Materac Tempur Sensation Luxe Cooltouch o wysokości 30 cm został umieszczony w pokrowcu ozdobionym eleganckim wzorem geometrycznym. Obszycie posiada zamek błyskawiczny, który umożliwia łatwe ściągnięcie go z produktu. Konstrukcja wewnętrzna modelu Sensation Luxe wykonana jest z trzech tworzyw posiadających zróżnicowane właściwości. Bazę stanowi materiał DuraBase o przewiewnej strukturze, która zapewnia stabilność całemu produktowi. Środkowy poziom utworzony został ze sprężystego, wytrzymałego materiału Tempur HM (High Mobility™). Wewnętrzna, komórkowa budowa tego tworzywa poprawia elastyczność materaca i ułatwia poruszanie się po jego powierzchni. Warstwa komfortowa Tempur reaguje na nacisk oraz temperaturę i ściśle dopasowuje swoją powierzchnię do kształtu ciała użytkownika. Sen na materacu jest wyjątkowo wygodny dzięki równomiernemu rozłożeniu ciężaru tułowia na całej powierzchni produktu. Taka właściwość umożliwia przyjemne rozluźnienie się mięśni oraz stawów, co prowadzi do pełnej regeneracji podczas snu.

Komfortowy materiał Tempur
Komfortowy materiał Tempur: tworzywo uplastycznia się pod działaniem nacisku oraz temperatury pochodzących z ciała użytkownika. Powstała w ten sposób forma stanowi stabilizację dla tułowia i daje uczucie przyjemnego stanu nieważkości.

materiał tempur hm
Tempur HM (High Mobility™): materiał o strukturze składającej się z wielu komórek o sprężystych ściankach. Kręgosłup stale utrzymywany jest w zdrowej pozycji, dzięki wysokiemu współczynnikowi elastyczności tworzywa. Pianka jest przewiewna, co zapobiega gromadzeniu się roztoczy oraz kurzu we wnętrzu materaca.

materiał tempur hm
Technologia CoolTouch: materiał dający odczucie chłodu, który umożliwia odprowadzenie nadmiaru ciepła poza materac. Zapobiega to szkodliwemu zjawisku przegrzewania się organizmu.

Materac Sensation Luxe Cooltouch Tempur
podkreslnik

Budowa:

Tempur Sensation Luxe Cooltouch budowa


Wysokość:

Wysokość całkowita:
30 cm
pokr_dol

Pokrowiec:

quick refresh
QuickRefresh: Eleganckie, ozdobione wyjątkowym wzorem obszycie wyposażone zostało w zamek, który umożliwia jego szybkie ściągnięcie. Pokrowiec można prać, bez wpływu na jego właściwości, w wodzie, której temperatura nie przekracza 60°C.
podkreslnik

Twardość:

twardosc5

certyfikowana technologia
Certyfikowana technologia Tempur
Wszystkie produkty marki Tempur posiadają oznaczenie: "Certyfikowana Technologia". Jest to licencja przyznawana przez NASA. Tempur jest jedynym na świecie producentem materacy posiadającym odznaczenie tego typu.

10 lat gwarancji
Gwarancja 10 lat
Materac ma 10-letnią gwarancję przyznaną przez producenta. Ochrona dotyczy wad konstrukcyjnych oraz nieprawidłowego funkcjonowania całego produktu.

jednostronny
Jednostronny
Produkt dzięki swej wewnętrznej budowie posiada tylko jedną stronę użytkową.

stelaże regulowane
Do stelaży regulowanych
Model Sensation Lux może być używany z każdym typem stelaży.

podkreslnik
Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.