Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

40 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Materac TEMPUR SENSATION ELITE

Nowy produkt

TEMPUR

Materac o wysokości 25 cm, mający w składzie piankę High Mobility ułatwiającą poruszanie się po materacu.

Więcej szczegółów

Tempur

6 554,00 zł

Więcej informacji

Model Tempur Sensation Elite wykonany jest z kilku zróżnicowanych poziomów tworzywa Tempur. Podstawę produktu zrobiono z pianki DuraBase, która stanowi podparcie dla kolejnych warstw oraz stabilizuje cały produkt. Poziom z materiału Tempur HM (High Mobility™) zapewnia szybki powrót produktu do swojej pierwotnej formy oraz ułatwia poruszanie się po powierzchni materaca. Właściwości te możliwe są za sprawą struktury wewnętrznej tworzywa, która wykonana jest z komórek o elastycznych ściankach i nieregularnym kształcie. Materiał wspierający Tempur utrzymuje ciało w naturalnej pozycji, która umożliwia głębokie odprężenie i regenerację. Najwyższa z warstw konstrukcji wykonana jest z pianki komfortowej Tempur, która reaguje na ciepło oraz nacisk. Pod wpływem tych czynników odkształca się i tworzy stabilną, ale komfortową podporę dla ciała. Model Tempur Sensation Elite otoczony jest dobrej jakości obszyciem, które zostało ozdobione wyjątkowym wzorem. Całkowita wysokość produktu to 25 cm.

UWAGA! Materac w rozmiarze 200x220 dostępny jest do 8 tygodni!

Komfortowy materiał Tempur
Komfortowy materiał Tempur: tworzywo, które w pod wpływem oddziaływania temperatury i nacisku ulega odkształceniu, podtrzymuje ciało użytkownika oraz otula go miękką otoczką. Materiał bardzo szybko powraca do właściwej formy. Pianka jest wytrzymała i dobrze przepuszcza powietrze.

materiał wspierający
Materiał wspierający Tempur: Poziom materiału o otwartokomórkowej strukturze oraz dużej przewiewności, umożliwiającej dostosowanie się materaca do krzywizny ciała użytkownika. Dodatkowo kręgosłup podtrzymywany jest w naturalnym, zdrowym położeniu przez cały okres snu, a stawy oraz mięśnie mają możliwość rozluźnienia się.

materiał tempur hm
Tempur HM (High Mobility™): Wnętrze pianki składa się z połączonych ze sobą nieregularnych komórek mających cienkie ścianki zewnętrzne. Budowa taka gwarantuje wysoką wytrzymałość oraz wyjątkową elastyczność materaca. Powierzchnia produktu szybciej powraca do swojej pierwotnej formy, co umożliwia użytkownikowi łatwą zmianę pozycji.

Materac Sensation Elite Tempur
podkreslnik

Budowa:

Tempur Sensation Elite budowa


Wysokość:

Wysokość całkowita:
25 cm
pokr_dol

Pokrowiec:

quick refresh
QuickRefresh: Elegancki, wytrzymały pokrowiec, który ozdobiony został geometrycznym motywem zaprojektowanym przez światowej sławy projektantów. Obszycie posiada wszyty zamek, który ułatwia szybkie ściągnięcie pokrowca z materaca oraz wypranie go w pralce automatycznej w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.
podkreslnik

Twardość:

twardosc5

certyfikowana technologia
Certyfikowana technologia Tempur
Wszystkie produkty marki Tempur oznaczone są znakiem: "Certyfikowana Technologia". Jest to licencja nadawana przez Narodową Agencję Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej z USA.

10 lat gwarancji
Gwarancja 10 lat
Materac ma 10-letnią gwarancję nadaną przez producenta, która dotyczy wad konstrukcyjnych oraz nieprawidłowego funkcjonowania.

jednostronny
Jednostronny
Produkt nie wymaga obracania.

podkreslnik
Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.