Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

30 zł - 13897 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Obniżka cenowa

Ostatnio przeglądane

Promocje

Obniżka! Materac SELECT THERMO HILDING 80x200 piankowy Zobacz większe

Materac SELECT THERMO HILDING 80x200 piankowy

Nowy produkt

HILDING

Wysokiej jakości materac termoelastyczny z higienicznym pokrowcem.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Dostępny od ręki!

Ostatnie sztuki!

799,50 zł

-50%

1 599,00 zł


Więcej informacji

Select Thermo to wysokiej klasy materac termoelastyczny. Jego podstawę stanowi blok pianki wysokoelastycznej o wysokości 11 cm. Posiada ona nacięcia, które nadają 7 stref twardości. Warstwę komfortową stanowi wkład pianki termoelastycznej o wysokości 7cm. Materac bardzo dobrze dopasowuje się do ciała niezależnie od pozycji, w której śpimy. Select Thermo dostępny jest w wysokiej klasy pokrowcu Medicott Velur dodatkowo pikowanym pianką Visco, dzięki czemu materac jest jeszcze wyższy i "szczelniej" dopasowuje się do budowy naszego ciała.

UWAGA! Materac ten jest modelem z ekspozycji. Posiada nowy pokrowiec. Rabat w wysokości 50% jest uwzględniony w cenie. Materace z wyprzedaży wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.pianka_visco
Pianka Termoelastyczna: Została wynaleziona przez NASA. Używano ją do redukcji nacisków występujących podczas startów promów kosmicznych. Dzisiaj jest stosowana bardzo często jako warstwa komfortowa materaców lub jako wkład poduszek. Pianka termoelastyczna zmienia swoją twardość pod wpływem temperatury - mięknie w miejscu nagrzania. Dzięki temu pomaga w utrzymaniu prawidłowej pozycji kręgosłupa podczas snu. Materace termoelastyczne idealnie dopasowują się do ciała, redukując naciski.

pianka_visco
Pianka Wysokoelastyczna: Doskonale komponuje się z pianką termoelastyczną. Materace piankowe zyskują coraz większą popularność, ponieważ bardzo dobrze dopasowują się do ciała i wyróżniają się wysoką tolerancją wagową. Producenci stosują odpowiednie profilowania i nacięcia, dzięki którym modele piankowe zyskują strefy twardości i dodatkowe właściwości np. sprężystość porównywalną z materacami sprężynowymi.


Budowa

Warstwa pianki Visco w pokrowcu
Visco
Warstwa pianki Visco (7 cm)
Visco
Warstwa profilowanej pianki wysokoelastycznej (11cm)
Visco
Pokrowiec Medicott Velur
Visco

Wysokość:

Wysokość wkładu: 18 cm
Wysokość całkowita: 22 cm
pokr_dol

Pokrowiec:

lato_zima_fortte
Medicott Velur: Select Thermo jest dostępny w pokrowcu Medicott Velur. Jest to specjalnie zaprojektowany pokrowiec dla tego modelu. Tkanina bez zastosowania dodatkowych środków chemicznych likwiduje pokarm roztoczy, hamując ich rozwój w materacu. Dzięki impregnacji zachowuje swoje właściwości przez bardzo długi czas. Dodatkowo pokrowiec jest jednostronnie pikowany pianką termoelastyczną, która nadaje materacowi dodatkowej miękkości. Tkanina posiada zamek rozdzielczy i można ją prać w temperaturze do 30°C.


Twardość:

twardosc7

5 stref
Materac Jednostronny
Materac Select Thermo nadaje się do użytkowania tylko po jednej stronie.

5 stref
Antyalergiczny
Materiały użyte do wyprodukowania materaca charakteryzują się dużą higieną pracy i odpornością na alergeny.

5 stref
Do stelaży regulowanych
Materac Select Thermo można go stosować ze stelażami regulowanymi elektrycznie lub ręcznie. Wygięcie materaca nie powoduje żadnych uszkodzeń.

5 stref
Pokrowiec do prania
Select Thermo występuje w wysokiej jakości pokrowcu, który nadaje się do prania w temperaturze do 30ºC.

5 stref
7 stref twardości
Materac posiada 7 stref o różnych twardościach, dzięki którym dokładniej dopasowuje się do ciała i lepiej zachowuje się w przypadku spania na boku.


Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Produkty powiązane