Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

40 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Obniżka cenowa

Ostatnio przeglądane

Materac PURE DREAM JANPOL piankowy Zobacz większe

Materac PURE DREAM JANPOL piankowy

Nowy produkt

JANPOL

Materac Pure Dream z innowacyjnym materiałem Pure Eco oraz pianką moletowaną zapewniającą efekt delikatnego masażu.

Więcej szczegółów

Dostępny do 10 dni roboczych

Janpol

1 244,00 zł


Więcej informacji

Materac Pure Dream to jeden z nowszych modeli dostępnych od producenta Janpol. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych materiałów, materac zapewnia stabilne podparcie ciała przy zachowaniu wysokiego komfortu użytkowania. We wkładzie modelu Pure Dream zastosowano wysokiej jakości piankę wysokoelastyczną, dzięki której konstrukcja zyskuje na stabilności. Jest to niezwykle istotne ze względu na zachowanie wieloletniej żywotności produktu. Warto wspomnieć o specjalnym moletowanym materiale wyścielającym piankę wysokoelastyczną. Jest to pianka, której właściwości zapewniają punktowe podparcie kręgosłupa, dzięki czemu sen jest wygodny i odprężający w każdej pozycji. Dodatkowo kształt pianki wpływa na prawidłowe krążenie co przekłada się na odpowiednią regenerację podczas całej nocy. Wysoki poziom komfortu użytkowania jest efektem zastosowania innowacyjnej pianki Pure Eco, która dostosowując się do sylwetki zapewnia wrażenie otulenia. Co więcej, jest to materiał całkowicie bezpieczny dla alergików. Wysoka zawartość olei sojowych jest gwarancją bezpieczeństwa przed wystąpieniem reakcji alergicznych. Higieniczność produktu potwierdza również wysoce przewiewny pokrowiec Bamboo z zawartością naturalnych włókien bambusa. Potwierdzeniem jakości i trwałości materaca Pure Dream jest gwarancja na okres 5 lat obejmująca wkład materaca.

pianka wysokoelastyczna
Pianka wysokoelastyczna: materiał o podwyższonej elastyczności. Zapewnia odpowiednią stabilność materaca, która przekłada się na prawidłowe podparcie ciała użytkownika podczas snu. Zaletą tego rodzaju materiału jest jego wieloletnia żywotność.

pianka moletowana
Pianka moletowana: innowacyjny materiał, który wpływa na odpowiednie podparcie kręgosłupa na całej długości. Specjalny kształt pianki zapewnia prawidłowe krążenie, dzięki czemu sen jest odprężający. Materiał zapewnia delikatne odczucie masażu.

pianka pure eco
Pianka Pure Eco: nowoczesna pianka, która pod wpływem temperatury i nacisku dopasowuje się do sylwetki użytkownika zapewniając wrażenie delikatnego otulenia. W składzie pianki zawarte zostały oleje sojowe, które chronią użytkownika przed reakcjami alergicznymi. Materiał jest wysoce higieniczny i ekologiczny przez co polecany jest alergikom.podkreslnik

Budowa:
Materac Pure Dream Budowa
Wysokość:

Wysokość całkowita: 24 cm
pokr_dol

Pokrowiec:

bamboo
Bamboo: zdejmowany pokrowiec, którego tkanina wzbogacona została o naturalne włókna bambusa. Pokrowiec cechuje się świetną przepuszczalnością powietrza oraz odprowadzaniem nadmiaru wilgoci, dzięki czemu do wnętrza materaca stale dostarczane jest świeże powietrze co przekłada się na czyste środowisko, wolne od zabrudzeń i zanieczyszczeń. Aby pokrowiec zachował swoje właściwości należy go prać w temperaturze nie wyższej niż 60 st.C.
podkreslnik

Twardość:

twardosc6

dwustronny
Materac Dwustronny
Obie strony materaca posiadają takie same właściwości. W celu wydłużenia żywotności materaca należy równomiernie korzystać z obu stron.

pokrowiec do prania
Pokrowiec do prania
Pokrowiec nadaje się do prania w pralce w temperaturze do 60 st.C.

gwarancja 5 lat
Gwarancja 5 lat.
Producent zapewnia gwarancję na wkład materaca, które obowiązuje przez 5 lat.

certyfikat oeko-tex standard 100
Certyfikat OEKO-TEX Standard 100.
Tkanina pokrowca posiada certyfikat Oeko-Tex Standard 100, który potwierdza jakość i wysoką higieniczność materiału.

produkt polski
Produkt Polski.
Materac Pure Dream wyprodukowany został w Polsce.

podkreslnik
Informację o wybranym gratisie prosimy wpisać w pole "informacje dodatkowe".
W ramach promocji można wybrać tylko jeden gratis.
promocja
Przy rozmiarze 160x200 lub większym dwie poduszki GRATIS!
profilowana poduszka termoelastyczna janpol
poduszka antystres
poduszka mikrofibra
celliant sleep
stelaż arcadia II economy
Gratisowy stelaż w rozmiarze zamówionego materaca
nakładka pikowana medical
kołdra microfibra
Dedykowane rozmiary kołdry i nakładki: do rozmiaru 140x200 cm – kołdra 155x200 cm, od rozmiaru 160x200 cm – kołdra 200x220 cm.
W przypadku materaca w rozmiarze 140x200 lub większym zamiast powyższych gratisów możesz wybrać jedną z poduszek:
poduszka lateksowa
poduszka lateksowa profilowana
poduszka smart latex
poduszka smart latex profilowana

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.