Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

42 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Materac PURE DREAM JANPOL piankowy Zobacz większe

Materac PURE DREAM JANPOL piankowy

Nowy produkt

JANPOL

Materac Pure Dream z innowacyjnym materiałem Pure Eco oraz pianką moletowaną zapewniającą efekt delikatnego masażu.

Więcej szczegółów

Dostępny do 10 dni roboczych

Janpol

1 239,00 zł


Więcej informacji

Materac Pure Dream to jeden z nowszych modeli dostępnych od producenta Janpol. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych materiałów, materac zapewnia stabilne podparcie ciała przy zachowaniu wysokiego komfortu użytkowania. We wkładzie modelu Pure Dream zastosowano wysokiej jakości piankę wysokoelastyczną, dzięki której konstrukcja zyskuje na stabilności. Jest to niezwykle istotne ze względu na zachowanie wieloletniej żywotności produktu. Warto wspomnieć o specjalnym moletowanym materiale wyścielającym piankę wysokoelastyczną. Jest to pianka, której właściwości zapewniają punktowe podparcie kręgosłupa, dzięki czemu sen jest wygodny i odprężający w każdej pozycji. Dodatkowo kształt pianki wpływa na prawidłowe krążenie co przekłada się na odpowiednią regenerację podczas całej nocy. Wysoki poziom komfortu użytkowania jest efektem zastosowania innowacyjnej pianki Pure Eco, która dostosowując się do sylwetki zapewnia wrażenie otulenia. Co więcej, jest to materiał całkowicie bezpieczny dla alergików. Wysoka zawartość olei sojowych jest gwarancją bezpieczeństwa przed wystąpieniem reakcji alergicznych. Higieniczność produktu potwierdza również wysoce przewiewny pokrowiec Tencel, który można wymienić na pokrowiec Silver Protect. Potwierdzeniem jakości i trwałości materaca Pure Dream jest gwarancja na okres 5 lat obejmująca wkład materaca.

pianka wysokoelastyczna
Pianka wysokoelastyczna: materiał o podwyższonej elastyczności. Zapewnia odpowiednią stabilność materaca, która przekłada się na prawidłowe podparcie ciała użytkownika podczas snu. Zaletą tego rodzaju materiału jest jego wieloletnia żywotność.

pianka moletowana
Pianka moletowana: innowacyjny materiał, który wpływa na odpowiednie podparcie kręgosłupa na całej długości. Specjalny kształt pianki zapewnia prawidłowe krążenie, dzięki czemu sen jest odprężający. Materiał zapewnia delikatne odczucie masażu.

pianka pure eco
Pianka Pure Eco: nowoczesna pianka, która pod wpływem temperatury i nacisku dopasowuje się do sylwetki użytkownika zapewniając wrażenie delikatnego otulenia. W składzie pianki zawarte zostały oleje sojowe, które chronią użytkownika przed reakcjami alergicznymi. Materiał jest wysoce higieniczny i ekologiczny przez co polecany jest alergikom.podkreslnik

Budowa:
Materac Pure Dream Budowa
Wysokość:

Wysokość całkowita: 24 cm
pokr_dol

Pokrowce:

pokrowiec tencel
Pokrowiec Tencel: tkaninę pokrowca tworzą biodegradowalne włókna, wyprodukowane w certyfikowanym procesie produkcji. Przepuszczająca powietrze dzianina absorbuje wilgoć, dzięki czemu utrzymuje w obrębie produktu czyste i świeże środowisko snu. Aby pokrowiec nie stracił swoich właściwości, należy go prać w warunkach domowych w temperaturze do 40 st.C.

pokrowiec silver protect
Pokrowiec Silver Protect: antyalergiczny pokrowiec ze specjalnymi włóknami srebra w tkaninie. Skutecznie chroni przed rozwojem i gromadzeniem alergenów oraz redukuje nieprzyjemne zapachy. Charakteryzuje się wytrzymałością na wielokrotnie pranie, dzięki czemu nie traci swoich właściwości mimo częstego prania, które powinno odbywać się w 40 st.C.
podkreslnik

Twardość:

twardość średnia

podkreslnik
dwustronnyMaterac dwustronny
pokrowiec do praniaPokrowiec do prania
gwarancja latGwarancja 5 lat
7 stref twardoścido stelaży regulowanych
antyalergicznyAntyalergiczny

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.